Rzeszów - Niedziela, 14.12.2025
Reklama

Zamknięty fragment ścieżki pieszo-rowerowej przy rzeszowskiej plaży

Dodano: 08.04.2025 r. / Redakcja

fot. RESinet.pl
fot. RESinet.pl

RZESZÓW. Do końca kwietnia zamknięty będzie ponad 150 metrowy odcinek ścieżki pieszo-rowerowej przy plaży miejskiej. Tymczasowe przejście poprowadzono przez teren plaży.

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Rzeszowie buduje przyłącze cieplne do budynków wielorodzinnych przy ul. Kwiatkowskiego. W związku z tym, w sąsiedztwie plaży miejskiej i ścieżki pieszo-rowerowej występują utrudnienia.

Prace zostały podzielone na dwa etapy. Pierwszy zakończył się 4 kwietnia. Drugi etap rozpoczął się 7 kwietnia i potrwa do 30 kwietnia. Na ten moment ruch pieszy odbywa się tymczasowym przejściem przez teren plaży. Jak zaznacza MPEC, ścieżka ta nie jest przeznaczona dla ruchu rowerowego.

źródło: MPEC Rzeszów

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Butelkomaty zbyt kosztowne dla miasta

RZESZÓW. Powraca sprawa montażu w mieście automatów na zużyte butelki plastikowe. Tym razem głos w tej sprawie zabrała radna Prawa i Sprawiedliwości.

Rzeszów

Zakończono przebudowę letniego pałacu Lubomirskich

RZESZÓW. Trwające od ponad 5 lat prace konserwatorskie zostały zakończone. Letni pałac Lubomirskich przy al. Pod Kasztanami został ostatecznie odrestaurowany.

Rzeszów

Zmarła kobieta potrącona wczoraj na ul. Lubelskiej

RZESZÓW. Nie udało się uratować życia kobiety potrąconej wczoraj na przejściu dla pieszych na ul. Lubelskiej. Pomimo podjętych działań przez lekarzy, kobieta zmarła dziś w nocy w szpitalu.

Rzeszów

Policyjny Black Hawk nad Rzeszowem

RZESZÓW. W ostatnich dniach, zainteresowanie części mieszkańców wzbudził niecodzienny widok na rzeszowskim niebie.

Rzeszów

WSPiA apeluje do studentów i pracowników "o ostrożność i nieuleganie panice"

RZESZÓW. „Zachowaj ostrożność, nie panikuj” - WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa wystosowała apel do studentów i pracowników, w związku z koronawirusem.

Rzeszów

Pierwszy etap odmulania rzeszowskiego zalewu zakończony

RZESZÓW. Zakończył się pierwszy etap odmulania rzeszowskiego zalewu. Kolejny etap rozpocznie się w połowie października. Wydobyty osad trafi do miejscowości Wola Dalsza.

Rzeszów

Spotkanie dla pasjonatów Internetu i nowych technologii

RZESZÓW. 26. edycja XRAii. odbędzie się 10 marca.

Rzeszów

Znamy kolejną proponowaną lokalizację dla nowego budynku Sądu Okręgowego

RZESZÓW. Po tym jak radni nie przyjęli pomysłu na lokalizację nowego gmachu Sądu Okręgowego na ul. Borowej, ratusz znalazł kolejny teren, tym razem na os. Drabinianka.

Reklama