Rzeszów - Wtorek, 20.05.2025
Reklama

Zmiany w rozkładzie jazdy czterech linii komunikacji miejskiej

Dodano:

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Od najbliższego poniedziałku autobusy linii 0A, 0B, 18 i 19 będą kursowały wg rozkładu jazdy obowiązującego dla dnia roboczego pozaszkolnego.

Od 9 listopada br. autobusy linii 0A, 0B, 18 i 19 kursowały wg sobotniego rozkładu jazdy. W związku ze wzrostem liczby pasażerów, Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie od 14 grudnia przywraca na tych liniach rozkład jazdy obowiązujący w dni powszednie wolne od nauki szkolnej, czyli z wyłączeniem kursów oznaczonych literką „s”.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W Rzeszowie powstaną kolejne ścieżki rowerowe

RZESZÓW. W przyszłym roku miasto planuje utworzenie kilku kolejnych ścieżek rowerowych.

Rzeszów

Ulica Podleśna będzie oświetlona

RZESZÓW. Ruszył przetarg na oświetlenie ulicy Podleśnej na osiedlu Budziwój. Inwestycja ma powstać najprawdopodobniej w przyszłym roku.

Rzeszów

Powstanie Społeczna Rada Kultury pod patronatem prezydenta Rzeszowa

RZESZÓW. Pod auspicjami prezydenta Rzeszowa powstanie Społeczna Rada Kultury, organ doradczo-opiniotwórczy, który będzie wspierał inicjatywy kulturalne.

Rzeszów

Rzeszowski "Medyk" rusza z akcją szkoleń z pierwszej pomocy

RZESZÓW. Uczestnicy dowiedzą się też, jak dbać o własne zdrowie, będą mieli okazję wykonać podstawowe badania czy zaszczepić się. Prozdrowotne działania placówki wspiera m.in. prezydent Rzeszowa.

Rzeszów

Uniwersytet Rzeszowski z grantem na badania nad uzależnieniem od e-papierosów

RZESZÓW. Uniwersytet Rzeszowski przeprowadzi badania nad cytyzyną, substancją, która może być pomocna w walce z uzależnieniem od e-papierosów.

Rzeszów

Już w sobotę otwarcie pijalni czekolady w Rzeszowie

RZESZÓW. Na najbliższą sobotę planowane jest otwarcie pijalni czekolady w Millenium Hall. Na wielbicieli słodkości czekają liczne atrakcje, m.in. największa w Polsce czekoladowa fontanna.

Rzeszów

Rozbudowa budynku głównego UR idzie zgodnie z planem

RZESZÓW. Już ponad rok trwa przebudowa budynku głównego A1 Uniwersytetu Rzeszowskiego przy al. Rejtana 16 C. Prace powoli zmierzają ku końcowi.

Reklama