Rzeszów - Piątek, 30.05.2025
Reklama

Znamy termin meczu Asseco Resovii Rzeszów o 7. miejsce PlusLigi

Dodano:

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Asseco Resovia rundę zasadniczą PlusLigi zakończyła na 7. miejscu i rywalizację z GKS-em Katowice rozpocznie od meczu w Rzeszowie.

Zwycięstwo 3:1 z Cerrad Czarnymi Radom w ostatnim meczu rundy zasadniczej zapewniło rzeszowianom 7. miejsce. Wyższa lokata sprawiła, że rywalizację o miejsca 7-8 na koniec sezonu 2018/19 rozpocznie się od meczu na hali Podpromie.

Asseco Resovia w meczach o 7. miejsce zmierzy się z GKS-em Katowice. W obecnym sezonie katowiczanie dwukrotnie pokonali rzeszowską drużynę, która teraz stanie przed szansą rewanżu i zapewnienia sobie wyższej lokaty w końcowej klasyfikacji.

Poznaliśmy szczegółowy terminarz meczów o miejsca 7-8, która toczyła się będzie do dwóch zwycięstw. Rywalizację rozpocznie się w hali Podpromie, w poniedziałek 1 kwietnia o godz. 20:30.

Drugie spotkanie rozegrane zostanie w hali Szopienice, 6 kwietnia o godz. 20:30. Ewentualny trzeci mecz odbędzie się w stolicy Podkarpacia.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Inwentaryzacja drzew w Rzeszowie. Powstanie elektroniczna baza danych

RZESZÓW. Ile jest w Rzeszowie drzew? Jakich gatunków? W jakiej są kondycji? M.in. odpowiedzi na takie pytania da inwentaryzacja dendrologiczna drzew, która rozpocznie się jeszcze w tym roku.

Rzeszów

Pierwszy w Rzeszowie totem dla rowerzystów. Na razie pilotażowo

RZESZÓW. Urządzenie zostanie zamontowane na ścieżce rowerowej na al. Powstańców Warszawy, na odcinku pomiędzy skrzyżowaniem z ul. Hetmańską a mostem Karpackim czyli zaporą.

Rzeszów

Policjanci i strażacy na rzeszowskiej Żwirowni

RZESZÓW. Wizyta funkcjonariuszy odbyła się w ramach akcji „Bezpieczne wakacje 2022”.

Rzeszów

Wiadukt czy tunel na ul. Langiewicza? Powstanie koncepcja

RZESZÓW. Ruszył przetarg na przygotowanie koncepcji budowy wielopoziomowego skrzyżowania ul. Langiewicza z linią kolejową nr 106 relacji Rzeszów Główny – Jasło. Ma być gotowa w ciągu sześciu miesięcy.

Rzeszów

Na ul. Krzyżanowskiego powstaje dwukierunkowy przejazd rowerowy

RZESZÓW. Budowa przejazdu potrwa do końca lipca.

Rzeszów

W sobotę utrudnienia w ruchu w centrum Rzeszowa. Zamknięte ulice i objazdy autobusów

RZESZÓW. Sprawdź, które ulice będą zamknięte i jak pojadą autobusy komunikacji miejskiej.

Rzeszów

ZTM wprowadza kolejne przystanki "na żądanie". Będzie ich łącznie 400

RZESZÓW. Nowe przystanki "na żądanie" zaczną obowiązywac od 1 sierpnia br. 

Reklama