Rzeszów - Piątek, 12.09.2025
Reklama

ZTM Rzeszów: Bilety jednorazowe już dostępne w aplikacji zbiletem.pl

Dodano: 12.10.2020 r.

fot. RESinet.pl
fot. RESinet.pl
RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pasażerów wprowadził możliwość zakupu biletów jednorazowych przez aplikację zbiletem.pl.

Już od blisko 5 lat pasażerowie komunikacji miejskiej w Rzeszowie mają możliwość zakupu biletów okresowych za pomocą aplikacji zbiletem.pl. Od 1 października br. usługa została rozszerzona. Użytkownicy korzystający z ww. aplikacji mogą również zakupić bilety jednorazowe: 1-przejazdowy, 60-minutowy oraz 24-godzinny.

Za bilet zakupiony za pomocą aplikacji zbiletem.pl możesz zapłacić kartą lub szybkim przelewem. Wszystkie transakcje realizowane są za pomocą PayU.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Śmiertelny wypadek w Malawie. Nie żyje 71-letni mężczyzna

RZESZÓW. 71-kierowca daewoo stracił panowanie na samochodem, wjechał do rowu i uderzył w betonowy przepust. Pomimo udzielonej pomocy lekarskiej, mężczyzna zmarł w szpitalu.

Rzeszów

Pumptrack na Bulwarach już gotowy

RZESZÓW. Na terenie Parku Kultury i Wypoczynku w rejonie Stadionu Miejskiego „Stal” powstała nowa atrakcja dla rowerzystów. Budowa torów rowerowych kosztowała ponad 1,3 mln zł.

Rzeszów

Wyższe ceny i wydłużone godziny Strefy Płatnego Parkowania w Rzeszowie

RZESZÓW. Od 1 stycznia 2023 roku zacznie obowiązywać nowy cennik w Strefie Płatnego Parkowania. Wydłużone zostaną również godziny płatnego postoju.

Rzeszów

Nie będzie opłaty za posiadanie psa w Rzeszowie

RZESZÓW. Konrad Fijołek: - Intencją tej uchwały było zwrócenie uwagi opinii społecznej, Wysokiej Rady na to, w jak rzeczywiście trudnej sytuacji finansowej znalazł się nasz samorząd.

Rzeszów

Auchan Krasne zbiera książki dla dzieci w domach dziecka i szpitalach

RZESZÓW. W Centrum Handlowym Auchan Krasne trwa zbiórka książek dla dzieci przebywających w domach dziecka oraz na oddziałach szpitalnych. Akcja pod hasłem „Cyrkuluj Książeczko” organizowana jest we współpracy z fundacją „Już pomagam”.

Rzeszów

MPK rozbuduje myjnię dla autobusów. Do mycia pojazdów wykorzysta deszczówkę

RZESZÓW. Budynek myjni MPK Rzeszów przy ul. Lubelskiej zostanie zmodernizowany. Pozwoli to na spore oszczędności wody i energii wykorzystywanej do mycia autobusów.

Rzeszów

[Aktualizacja] Wypadek na autostradzie A4. Ruch w kierunku Rzeszowa jednym pasem

RZESZÓW. Około godz. 10:30 na autostradzie A4 doszło do zderzenia dwóch samochodów. W wypadku ranne zostały dwie osoby. 

Rzeszów

Największe w Polsce zawody robotów już w ten weekend na Podpromiu

RZESZÓW. W dniach 25 - 26 listopada 2022 roku w rzeszowskiej hali Podpromie odbędą się największe zawody robotów w Polsce - XChallenge 2022. W ramach wydarzenia odbędą się: Task Hunters, Smash Bots...

Reklama