Rzeszów - Niedziela, 28.12.2025
Reklama

Zwłoki mężczyzny w rzece w Rzeszowie. Policja ustala przyczyny śmierci mężczyzny

Dodano: 30.12.2022 r.

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Ciało 38-letniego mieszkańca Rzeszowa znaleziono w rzece przy ul. Kalinowej na osiedlu Bzianka. Policja pod nadzorem prokuratora wyjaśnia okoliczności śmierci mężczyzny.

Na zwłoki natrafił dziś rano około godz. 9:00 przypadkowy mężczyzna, który szedł tamtędy do pracy. O sprawie poinformował rzeszowską komendę policji.

Decyzją prokuratora ciało 38-latka zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Wstępnie wykluczono, aby do śmierci mężczyzny przyczyniły się osoby trzecie.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przyczyny i okoliczności śmierci mężczyzny.
 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Wspólny bilet na autobusy MPK i MKS

RZESZÓW. Od 1 lipca, pasażerowie będą mogli korzystać z jednego biletu uprawniającego do podróżowania autobusami komunikacji miejskiej oraz podmiejskiej.  

Rzeszów

W Rzeszowie powstaną dwie nowe sygnalizacje świetlne

RZESZÓW. Pierwsza z nowych sygnalizacji powstanie na skrzyżowaniu al. Sikorskiego z ul. Nowowiejską, druga na ul. Dębickiej.

Rzeszów

Piknik rodzinny w Ogrodach Bernardyńskich

RZESZÓW. 26 maja w Ogrodach Bernardyńskich oraz na terenie parkingu Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego odbędzie się piknik rodzinny z okazji Dnia Matki.

Rzeszów

Tragedia w bloku przy ul. Kwiatkowskiego. 19-latek zabił swoją dziewczynę?

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci prowadzą śledztwo w sprawie śmierci 18-letniej kobiety. Jej ciało znaleziono w mieszkaniu przy ul. Kwiatkowskiego.

Rzeszów

W Rzeszowie powstaje Centrum Minecraft. "To będzie placówka, która połączy zabawę z edukacją."

RZESZÓW. W budynku, w którym mieścił się Międzyszkolny Ośrodek Sportowy przy ul. Unii Lubelskiej 1 w Rzeszowie, powstaje Centrum Minecraft i druku 3D. Zajęcia prowadzone będą już od września.

Rzeszów

Nowa lokalizacja przystanku przy ul. Langiewicza

RZESZÓW. Od poniedziałku, 24 maja, zmieniła się lokalizacja przystanku przy ul. Langiewicza w Rzeszowie.

Rzeszów

Utrudnienia na ul. Wierzbowej w Rzeszowie

RZESZÓW. Do piątku 28 maja mogą potrwać utrudnienia na ul. Wierzbowej w Rzeszowie, w rejonie skrzyżowania z ul. Warzywną.

Rzeszów

Konrad Fijołek obiecał wdrożenie "pakietu dla rowerzystów"

​RZESZÓW. Konrad Fijołek, kandydat na prezydenta Rzeszowa, zobowiązał się do realizacji pomysłów na rzecz poprawy infrastruktury rowerowej w Rzeszowie. 

Reklama