Rzeszów - Środa, 20.08.2025
Reklama

Amelia Borkowska z Rzeszowa w The Voice Kids. Emisja programu w najbliższą sobotę

Dodano: /

Amelia Borkowska - młoda wokalistka z Rzeszowskiego Domu Kultury będzie uczestniczką "Przesłuchań w Ciemno" do czwartej edycji The Voice Kids. Emisja programu odbędzie się już w sobotę 27 lutego 2021 roku o godzinie 20.00 na antenie TVP2.

Amelia Borkowska to 11-letnia utalentowana wokalistka i pianistka, która jest laureatką wielu ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów. Swoją przygodę z muzyką rozpoczęła w 2017 roku w Rzeszowskim Domu Kultury filia Wilkowyja, gdzie do dziś doskonali swoje umiejętności pod okiem instruktora Katarzyny Pasierb. To, co wyróżnia Amelię spośród jej rówieśników to ciekawa barwa głosu, niezwykła swoboda improwizacji wokalnych w różnych stylach, jazzowy feeling oraz duża wrażliwość muzyczna.

Obecnie zbliża się start kolejnej edycji popularnego programu telewizyjnego The Voice Kids, którą tradycyjnie poprzedzą „Przesłuchania w Ciemno” z udziałem najzdolniejszych młodych wokalistów z całej Polski, w tym Amelii Borkowskiej z Rzeszowskiego Domu Kultury. Ich prezentacje wokalne poddane zostaną ocenie czterech trenerów – Cleo, Dawida Kwiatkowskiego oraz Barona i Tomsona.

Emisja materiału z udziałem Amelii będzie miała miejsce w jednym z dwóch premierowych odcinków czwartej edycji The Voice Kids, które zostaną wyemitowane w sobotę 27 lutego 2021 roku o godzinie 20.00 na antenie TVP2. 

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

PUNKOWY PERFORMANCE

Koncert formacji Siksa w Rzeszowskich Piwnicach

Siksa to duet stworzony przez wokalistkę i performerkę Alex Freiheit i basistę Piotra "Burima" Buratyńskiego. To nie tylko zespół muzyczny, to manifest artystycznej odwagi, połączenia osobistych doświadczeń oraz wyjątkowej ekspresji scenicznej.

Wtorek z klasyką

Seksmisja - kultowa komedia Juliusza Machulskiego na dużym ekranie

Dokładnie w dniu 40-lecia premiery, rzeszowskie Kino za Rogiem Cafe przypomni kultową komedię Juliusza Machulskiego „Seksmisja”.

Aktualności

PDF. Jacek Stankiewicz o fotografiach Rzeszowa "z różnych szuflad"

29 kwietnia w Galerii Nierzeczywistej Rzeszowskiego Stowarzyszenia Fotograficznego odbędzie się kolejne otwarte spotkanie z cyklu „Poniedziałkowe Dyskusje Fotograficzne (PDF)”.

Aktualności

ESK 2024. Koncert Miss God z harfą laserową i interaktywna instalacja

Głosy Wschodu / East Voices to kolejny projekt artystyczny, który będzie można zobaczyć i usłyszeć podczas tegorocznej edycji Europejskiego Stadionu Kultury.

Aktualności

Znamy pełny program tegorocznego Święta Paniagi

Jarmark rękodzieła, korowód zespołów, koncerty, pokazy i spektakle to tylko część atrakcji, jakie czekają na mieszkańców Rzeszowa podczas Święta Paniagi. Tegoroczne wydarzenie uświetni występ zespołu “Viva Santana” Cichoński - Torres Band.

Aktualności

Maj z dobrym filmem w DKF Klaps [REPERTUAR]

Dyskusyjny Klub Filmowy „Klaps” działający w Wojewódzkim Domu Kultury rozpoczyna kolejny miesiąc z wyjątkowymi, nagradzanymi na międzynarodowych festiwalach seansami połączonymi z prelekcjami i pofilmowymi dyskusjami.

Reklama