Rzeszów - Wtorek, 26.08.2025
Reklama

Dyskusyjny Klub Teatralny spotka się po raz ostatni w tym sezonie

Dodano: /

9 czerwca po spektaklu „Marlene Dietrich – Błękitny Anioł” (spektakl o godz. 19.00) w Teatrze im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie odbędzie się ostatnie w tym sezonie teatralnym spotkanie Dyskusyjnego Klubu Teatralnego. O uwielbianym przez widzów przedstawieniu przepełnionym piosenkami boskiej Marlene w znakomitym przekładzie Wojciecha Młynarskiego, będzie można porozmawiać z odtwórczynią głównej roli Mariolą Łabno-Flaumenhaft oraz Mateuszem Marczydło. Spotkanie poprowadzi dziennikarz Polskiego Radia Rzeszów i miłośnik teatru Adam Głaczyński.

Bilet wstępu na spotkanie to +1 zł do ceny biletu na spektakl. Do udziału, prócz zasiadających tego dnia na widowni, zaproszeni są także wszyscy fani spektaklu, jak i samej Marlene Dietrich. Przewidywana godzina rozpoczęcia spotkania to 20.30 (na Małej Scenie im. Zdzisława Kozienia).

Rezerwacji miejsc można dokonać w Dziale Sprzedaży i Marketingu,  nr tel. 17 853 22 52.

 

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Maroko na rysunkach i akwarelach Alicji Nikiel. Nowa wystawa w Muzeum Etnograficznym

7 lipca 2022 r. o godz. 17:00 w Muzeum Etnograficznym im. F. Kotuli w Rzeszowie odbędzie się wernisaż wystawy rysunków i akwareli Alicji Nikiel zatytułowanej „Maroko, szkice podróżne”. Ekspozycja dostępna będzie dla...

Aktualności

Ponad 30 bezpłatnych wydarzeń w Rzeszowie w ramach letniej Akademii Przyjaźni z Funduszami Europejskimi

Inauguracja nastąpi już w piątek 1 lipca 2022 roku o godzinie 17:00 w Parku Papieskim podczas pierwszej odsłony Wakacyjnej Akademii Smyka.

Aktualności

Lipcowy harmonogram Poniedziałkowych Dyskusji Fotograficznych w RSF

Rzeszowskie Stowarzyszenie Fotograficzne zaprasza w lipcu na kolejne spotkania z cyklu PDF (Poniedziałkowe Dyskusje Fotograficzne) – otwarte spotkania dyskusyjne poświęcone fotografii.

Aktualności

Zakończenie sezonu artystycznego w Filharmonii Podkarpackiej

W programie: Uwertura do opery „Euryanthe” Webera, koncert fortepianowy A-dur KV 414 Mozarta oraz suita „Sen nocy letniej” Mendelssohna.

Aktualności

Premierowy pokaz filmu "Elvis" na Babskim Wieczorze

Tradycyjnie przed seansem w holu kina od godz. 17:00 zaplanowano różne pokazy kosmetyczne i dietetyczne dla Pań.

Aktualności

Filmowy poranek dla dzieci. Spotkanie z policjantami, symulator dachowania, ciuchcia i inne atrakcje

W najbliższą niedzielę, 26 czerwca w kinie Helios przy al. Powstańców Warszawy odbędzie się kolejny filmowy poranek dla dzieci. Motywem przewodnim spotkania będą bezpieczne wakacje.

Reklama