Rzeszów - Wtorek, 26.08.2025
Reklama

Festiwal Kolorów na rzeszowskich Bulwarach

Dodano: /

Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, Festiwal Kolorów powraca. Kolorowa trasa odwiedzi 14 polskich miast. Do Rzeszowa zawita już w najbliższą sobotę.

Festiwal Kolorów to najbardziej kolorowa impreza w Polsce.  Kluczowym punktem wydarzenia są cogodzinne, wspólne  wyrzuty w górę barwnego pudru Kolory Holi, który nad głowami uczestników  stworzy wielobarwną chmurę, kolorując wszystkich dookoła.

Festiwal Kolorów w Rzeszowie odbędzie się już 7 sierpnia na rzeszowskich Bulwarach. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 15:00.  Oprócz mocy kolorów i  dobrej muzyki na miejscu czekać na Was będzie smaczna strefa StreetFoodu, a także pyszne lody kuleczkowe od Mini Melts.

Organizatorzy festiwalu przygotowali również szereg dodatkowych atrakcji: gigantyczne balony, kolorowe okularki, darmowe słodycze, bazooki CO2 i konkursy z nagrodami.

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Premiera sztuki "Ballady i romanse" rozpocznie nowy sezon w Teatrze Maska

W nadchodzących miesiącach nie zabraknie w „Masce“ interesujących nowości. Nowy sezon artystyczny rozpocznie premiera spektaklu „Ballady i Romanse”, powróci również Scena dla Dorosłych.

Aktualności

Piknik rodzinny w centrum Rzeszowa. Wystąpi m.in. Arka Noego

W najbliższą niedzielę 4 września przy budynku Estrady Rzeszowskiej na ul. Jagiellońskiej 24, odbędzie się piknik rodzinny pn. „Dzień dobry Добрий день.”.

Aktualności

Pożegnanie lata z teatrem Maska. Czytanie performatywne w parku

Aktorzy teatru Maska będą czytać sztukę Beniamina Bukowskiego NANOWO.

Aktualności

Senioralia Rzeszowskie. Blisko 30 bezpłatnych wydarzeń. Wśród gości Eleni oraz Stefano Terrazzino

Wydarzenie odbędzie się w dniach 3 – 10 września 2022 roku na terenie Rzeszowa.

Aktualności

Rockowa Noc X Faine Misto - spotkania z zespołami i premierowy utwór Korpiklaani

Sprawdźcie, o której godzinie będzie można spotkać się z artystami.

Reklama