Rzeszów - Sobota, 04.10.2025
Reklama

Kiermasz książek w Rzeszowie. Setki tytułów w wyjątkowych cenach - już od 2 zł

Dodano: 01.10.2025 r. / Redakcja

Już w najbliższą sobotę, miłośnicy literatury i tradycyjnej książki, będą mogli nabyć do kolekcji nowe tytuły. Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie po raz kolejny organizuje Kiermasz Wyczytanych Książek, tym razem w nowej lokalizacji.

Podczas kiermaszu na miłośników literatury czeka około 1000 tytułów – od klasyki i literatury pięknej (polskiej i światowej), przez popularnonaukowe publikacje z różnych dziedzin, aż po albumy.

Już od 2 zł będzie można nabyć książki wycofane z rzeszowskich bibliotek (płatność wyłącznie gotówką).

Na miejscu, pracownicy biblioteki zaoferują fachową pomoc i chętnie doradzą w wyborze.

Kiermasz Wyczytanych Książek odbędzie się w sobotę, 4 października 2025 r. w godzinach: 10.00 – 14.00. Tym razem, wyjątkowo przy Wypożyczalni Głównej na ul. Dąbrowskiego 33A.

Okazją do organizacji kiermaszu jest ogólnopolska akcja „Weekend seniora z kulturą”.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Świąteczne Targi Książki w Rzeszowie. Spotkania autorskie, blisko 50 wydawnictw [PROGRAM]

W piątek rozpocznie się dwudniowe święto tych, którzy książki piszą, wydają i czytają. Do Rzeszowa przyjadą mistrzowie słowa pisanego i mówionego, laureaci wielu prestiżowych nagród.

Aktualności

Piłkarski poranek dla dzieci w kinie Helios. Na ekranie Strażak Sam

Zbliża się kolejny, niedzielny filmowy poranek pełen atrakcji dla najmłodszych widzów w kinie Helios. Motywem przewodnim będą Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej.

Aktualności

Festiwal Watch Docs po raz piętnasty zawita do Rzeszowa

Kilkadziesiąt projekcji filmów dokumentalnych dotyczących problemu uchodźców, zmian klimatu, demokracji, wolności i praw człowieka tak zapowiada się tegoroczny Ogólnopolski Objazdowy Festiwal Filmowy „Watch Docs. Prawa Człowieka w Filmie”.

Aktualności

W weekend w Zorzy święto kina polskiego i europejskiego

Bilety na seanse w ramach tych dwóch inicjatyw będą w wyjątkowo niskich cenach.

Aktualności

Około 400 tancerzy na festiwalu "O Laur Rzecha"

Już po raz 19. w Rzeszowie odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Zespołów Tanecznych „O Laur Rzecha”.

Aktualności

W Rzeszowie powstało studio filmowe Lukra Films. Będą produkcje międzynarodowe

W Rzeszowie powstało pierwsze studio filmowe Lukra Films, którego celem będzie tworzenie międzynarodowych filmów fabularnych. Jego założycielami są: Łukasz Roga, reżyser filmu „No Stars Anymore” oraz Rafał Kalisz – właściciel firmy Fibrain....

Reklama