Rzeszów - Wtorek, 26.08.2025
Reklama

Pierwsza na świecie Orkiestra Księżniczek zagra największe przeboje w Rzeszowie

Dodano: /

fot. Materiały prasowe organizatora
fot. Materiały prasowe organizatora

Pierwsza na świecie Orkiestra Księżniczek już 6 października wystąpi w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie przy ul. Fryderyka Chopina 30. Będzie to koncert jubileuszowy z okazji 5-lecia najpiękniejszej orkiestry Świata. Na słuchaczy czeka ponad dwie godziny doskonałej zabawy.

Absolutny bestseller na polskiej scenie muzycznej! Gwiazdorska obsada, soliści, międzynarodowy balet, zjawiskowe głosy, show świetlne oraz przepiękne projekcje multimedialne.

Doskonała zabawa, znakomity kontakt z Publicznością, różnorodny repertuar i mnóstwo humoru. Koncert Jubileuszowy - największe przeboje Orkiestry Księżniczek to także wspaniała uczta dla zmysłów, zapierające dech w piersiach olśniewające kostiumy, stworzone przez najlepszych projektantów, aby wzbogacić to niesamowite wydarzenie. Spektakl pełen kolorów!

Na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści międzynarodowej estrady, artyści występujący w największych polskich i światowych salach koncertowych. Wystąpią między innymi: Anna Ciereszko, Sylwia Frączek, Agnieszka Grabowska, Karolina Jędrzejczyk, Michał Janicki, Aleksander Kruczek, Sławomir Naborczyk, Tomasz Tracz, Andrzej Tulik, Piotr Łukaszczyk z towarzyszeniem jedynej takiej, najpiękniejszej orkiestry Świata – Orkiestry Księżniczek. Artyści wzruszają i bawią Publikę od wielu lat, za każdym razem przyjmowani owacjami na stojąco.

Jubileuszowy koncert Orkiestry Księżniczek odbędzie się w niedzielę, 6 października o godz. 17:00 w Filharmonii Podkarpackiej.

Bilety są dostępne na stronie orkiestraksiezniczek.pl


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

"Rzeszów Minimalny" - wystawa rzeszowskiego fotografa w Plazie

W „Strefie Kultury” centrum handlowego Plaza można oglądać wystawę fotografii Artura Wysockiego zatytułowaną „Rzeszów Minimalny”. W grudniu ubiegłego roku wystawa prezentowana była w Galerii Nierzeczywistej Rzeszowskiego Stowarzyszenia Fotograficznego.

Aktualności

Rzeszowskie Piwnice podsumowały dotychczasową działalność. Jakie są plany na 2023 rok?

Rzeszowskie Piwnice podsumowały pierwszy rok swojej działalności. Przy okazji dowiedzieliśmy się również jakie atrakcje zaplanowano na 2023 rok. Ma być jeszcze więcej wydarzeń. W planach jest również m.in. otwarcie winoteki i ogródka...

Aktualności

Ferie z ROSiR. Wodny tor przeszkód i inne atrakcje

„0% nudy i 100% endorfin” – pod takim hasłem odbędą się ferie zimowe w obiektach Rzeszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Hitem tegorocznym ferii będzie wodny tor przeszkód.

Aktualności

"Granica. Ludzie w drodze" - wernisaż wystawy fotografii Agnieszki Sadowskiej

Wystawa jest kolejną odsłoną organizowanych w Rzeszowie spotkań poświęconych uchodźcom i migrantom, sytuacjom, z którymi mierzymy się na polskich granicach.

Aktualności

Koncert Czesława Mozila wyprzedany. Będzie dodatkowy występ

W związku z ekspresową wyprzedażą koncertu Czesława Mozila zaplanowanego na 10 marca o godz. 18:00 w Rzeszowie, organizatorzy ogłosili drugi koncert, który odbędzie się w tym samym dniu, o godz. 20:30.

Aktualności

Ferie zimowe w Rzeszowie. Dwa tygodnie pełne atrakcji

Miasto oraz podległe mu jednostki, przygotowało szereg atrakcji z okazji zbliżających się ferii zimowych w Rzeszowie.

Aktualności

Bezpłatny pokaz drugiej części trylogii Krzysztofa Kieślowskiego "Trzy kolory"

Rzeszowska Akademia Fotografii zaprasza na otwartą projekcję drugiej części trylogii Krzysztofa Kieślowskiego pt. "TRZY KOLORY. BIAŁY".

Reklama