Rzeszów - Czwartek, 15.05.2025
Reklama

Spektakl "Metoda na wnuczka" odwołany, zamiast niego "Jeśli pragniesz kobiety, to ją porwij"

Dodano: /

Z powodu choroby jednej z aktorek, zaplanowany na sobotę 17 grudnia 2022 r. w Filharmonii Podkarpackiej spektakl „Metoda na wnuczka”, został odwołany. Zamiast niego organizatorzy zapraszają na premierowy pokaz sztuki "Jeśli pragniesz kobiety, to ją porwij".

- Z uwagi na chorobę Marii Winiarskiej, głównej aktorki spektaklu "Metoda na wnuczka" 17 grudnia 2022 roku w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie nie może on się odbyć, aczkolwiek zorganizowaliśmy dla Państwa inny spektakl komediowy, tak aby zaplanowany wcześniej wieczór z Teatrem mógł się ziścić – czytamy w komunikacie organizatora.  

- Przepraszamy za zaistniałą sytuację, jednak w obliczu tej siły wyższej, mamy nadzieję, że spektakl "Jeśli pragniesz kobiety, to ją porwij" okaże się lepszą alternatywną, niż odwołanie spektaklu i pokrzyżowanie Państwu planów. Wierzymy, że będą Państwo bardzo zadowoleni z tego rozwiązania – dodają organizatorzy.

O spektaklu:

Młody, przeciętnej urody mężczyzna Adam, trochę zakompleksiony, trudniący się stereotypowo nudnym zawodem księgowego, pragnie kobiet i kolekcjonuje je jak znaczki. Swoje trofea zdobywa w niekonwencjonalny sposób – porywa je. Nigdy nie wie, na kogo może trafić, ale stara się dogadzać swoim ofiarom. Zawsze przygotowuje pyszną kolację, wino, deser, a zastawę dopasowuje do stroju kobiety. Porwane kobiety są związane, zakneblowane i muszą towarzyszyć swojemu oprawcy.

Po kolacji i rozmowie, porywacz wypuszcza swoją ofiarę i na ogół wszystkie uciekają, aż do czasu, kiedy jedna z porwanych dam zakochuje się w Adamie i chce się z nim związać. Wtedy bohater okazuje się „mocny tylko w gębie”, bo rzeczywistość go przerasta.

Ponadto kobiet, które oczarował swoim sposobem bycia i rozkochał poprzez sam fakt zaoferowania im przygody życia, jest więcej. Bohater osaczony przedstawicielkami płci pięknej szuka ratunku, ale zamiast tego przybywa mąż jednej z wielbicielek i zaczynają się dziać zaskakujące rzeczy…

W obsadzie spektaklu: Anna Oberc, Waldemar Błaszczyk, Małgorzata Lewińska, Mateusz Mosiewicz.

Miejsce i godziny spektaklu pozostają bez zmian (tj. 17:00 i 20:00 w Filharmonii Podkarpackiej). Biletów nie trzeba wymieniać.

W przypadku pytań, można się kontaktować bezpośrednio z organizatorem pod adresem: sprzedaz@visualproduction.pl

 

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

"Seks, miłość i podatki" - nowy spektakl Teatru Komedia w G2A Arena

Na tym świecie pewne są tylko śmierć i podatki – ale czy na pewno? Bohaterowie tej szalonej komedii robią wszystko, żeby podważyć tę zasadę. A dla urozmaicenia wikłają się też w skomplikowane...

Aktualności

Bezpłatna impreza sylwestrowa dla seniorów

Rzeszowski Dom Kultury organizuje taneczną zabawę sylwestrową dla mieszkańców Rzeszowa powyżej 60 roku życia. Liczba dostępnych miejsc jest ograniczona, a wstęp na zabawę odbywa się wyłącznie na podstawie bezpłatnych zaproszeń.

Aktualności

"Historia żółtej ciżemki" - ekranowy debiut Marka Kondrata w Kinie za Rogiem Cafe

Słynny film dla najmłodszych widzów z czasów PRL’u, będzie można obejrzeć w Kinie Za Rogiem Cafe w ramach cyklu „Wtorek z klasyką”. Obraz był ekranowym debiutem 11-letniego wówczas Marka Kondrata, grającego rolę...

Aktualności

Muzeum Dobranocek. Ta wystawa przeniesie Was w magiczny świat Disney'a

Słynna amerykańska firma, założona przez braci Roya i Walta Disneyów, obchodzi w tym roku jubileusz 100-lecia istnienia. Z tej okazji rzeszowskie Muzeum Dobranocek przygotowało wyjątkową wystawę czasową dla fanów tej kultowej wytwórni....

Aktualności

Witold Szabłowski spotka się z czytelnikami

To już ostatnie spotkanie autorskie w ramach cyklu „Pogaduchy o książkach i rozmowy na temat”. Tym razem gościem Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie będzie reporter i pisarz – Witold Szabłowski.

Aktualności

Tajniki medycyny ludowej Lasowiaków, Rzeszowiaków i Pogórzan na wystawie z Muzeum Etnograficznym

Na wystawie będzie można zobaczyć m.in.: rysunki i akwarele Marii Kozłowej, Jana Stasiowskiego i Władysława Chajca, elementy wyposażenia dawnej apteki, a także przyrządy używane przez lekarzy i znachorów.

Reklama