Rzeszów - Poniedziałek, 19.01.2026
Reklama

Sylwester na rzeszowskim Rynku. DJ Party w sercu miasta

Dodano: 31.12.2025 r. / Redakcja

fot. RESinet.pl / SI
fot. RESinet.pl / SI

Bez koncertów, fajerwerków i muzycznych gwiazd – tak jak w poprzednich latach Rzeszów pożegna stary i powita Nowy Rok. Miejska zabawa sylwestrowa odbędzie się w Świątecznym Miasteczku i będzie miała kameralny charakter.

Sylwester na rzeszowskim Rynku rozpocznie się o godz. 18:00 imprezą dla dzieci, która potrwa do godz. 20:00. Tuż po niej startuje sylwestrowy Dj Set. O muzyczną oprawę zadbają DJ Woda i DJ dbk.

Tego dnia Jarmark Bożonarodzeniowy, karuzele i koło młyńskie będą czynne w godzinach 13:00–21:00. Niektóre punkty gastronomiczne będą działać nieco dłużej. Z kolei Ho Ho Bar będzie serwować swoje specjały aż do godziny 2:00.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Zmiana kolejności filmów w grudniowym DKF Klaps. Dodatkowy pokaz w kinie Zorza

Z przyczyn technicznych, Wojewódzki Dom Kultury zmuszony był zmienić kolejność wyświetlanych filmów w grudniowym repertuarze DKF Klaps.

Aktualności

VI Budziwojski Kiermasz Bożonarodzeniowy

Rzeszowski Dom Kultury zaprasza wszystkich mieszkańców spragnionych świątecznego klimatu na VI Budziwojski Kiermasz Bożonarodzeniowy, który odbędzie się już w niedzielę 11 grudnia 2022 roku w Rzeszowskim Domu Kultury filia Budziwój.

Aktualności

Mikołajkowy Maraton Horrorów postraszy w kinach Helios

Maniakalny klaun, mroczne legendy, przerażające tajemnice - to wszystko zawładnie kinami Helios już w najbliższy piątek, 9 grudnia w ramach Mikołajkowego Maratonu Horrorów.

Aktualności

Twórczość Teresy Puchowskiej-Sturlis w Muzeum Dobranocek

Wystawa zatytułowana "Titka – wystawa twórczości Teresy Puchowskiej-Sturlis" dostępna będzie od 8 grudnia 2022 r.

Aktualności

Wielka bitwa artystów w Rzeszowskich Piwnicach

9 grudnia w Rzeszowskich Piwnicach odbędzie się finał konkursu artystycznego Art Fight Club organizowanego przy wsparciu Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci (UNICEF).

Aktualności

Krzysztof Kieślowski w obiektywie Piotra Jaxy. Nowa wystawa w GFMR

„Remembering Krzysztof” to tytuł wystawy operatora filmowego i fotografa Piotra Jaxa, która zaprezentowana zostanie na finał tegorocznej edycji Rzeszowskiego Weekendu Fotografii. Wernisaż już za dwa tygodnie.

Aktualności

Świąteczne Miasteczko w Rzeszowie. Znamy pełny program

Jarmark Bożonarodzeniowy, snowtubing, diabelski młyn, karuzela, Festiwal Czekolady, Świąteczny Konwój Radia ZET czy Fireshow - to tylko niektóre z atrakcji jakie przygotowano dla mieszkańców Rzeszowa w ramach tegorocznego Świątecznego Miasteczka na rzeszowskim...

Reklama