Reklama

Inwestycje w Rzeszowie

Wodny plac zabaw na os. Kotuli

Dodano: 11.07.2019 r.

Wodny plac zabaw na os. Kotuli - Inwestycje w Rzeszowie

fot. RESinet.pl

W planach

RZESZÓW. Na os. Kotuli powstanie wodny plac zabaw. Ratusz posiada już wstępną koncepcją. Na inwestycje przeznaczono ok. 4 mln zł i ma ona powstać do 2021 roku. 

Gdzie: Inwestycja powstanie pomiędzy ul. Bielecką i Odrzykońską.

Za ile: ok. 4 mln zł

Czas realizacji: do 2021 roku

Co powstanie: Na placu znajdzie się zaplecze sanitarno-techniczne wyposażone w dwie umywalki, dwa prysznice, dwie miski ustępowe oraz cztery przebieralnie. Będzie taras widokowy ze schodami o amfiteatralnej formie, podest drewniany, kompleks siedzisk pod tarasem oraz punkt gastronomiczny. Przestrzeń zostanie podzielona na dwie strefy. Strefę główną stanowi przestrzeń przeznaczona dla dzieci starszych i połączona jest ze strefą dla najmłodszych, miejscem spotkań oraz szezlongiem.
Reklama

Tagi

Podziel się z innymi

Reklama

Wasze komentarze

Pozostalo znaków:
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się
Dodaj komentarz

Portal resinet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Reklama

Pozostałe aktualności

Reklama

Nowe na portalu

Reklama

Najczęściej czytane

Reklama

Ankieta

Jak często korzystasz z nowej wypożyczalni rowerów i skuterów blinkee.city?

Codziennie

Przynajmniej raz w tygodniu

Kilka razy w tygodniu

Nie korzystam z wypożyczalni

Głosuj Zobacz wyniki
Reklama
Partnerzy:
Drogi Użytkowniku!

Chcielibyśmy Państwa poinformować o tym, że w RESinet.pl szanujemy prywatność naszych Uzytkowników, a tym samym starannie zabezpieczamy Państwa dane osobowe. Szczegółowe informacje na temat tego, kto jest administratorem danych, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe oraz w jaki sposób wykorzystujemy piki cookie znajduj? się w naszej Polityce prywatności, z której dowiesz się między innymi o tzw. rozwi?zaniach opt-out, które umożliwiaj? określenie Twoich ustawień prywatności w trakcie korzystania z Internetu.

Ok, Rozumiem