Rzeszów - Wtorek, 28.05.2024
Reklama

Zderzenie trzech pojazdów w Tyczynie. Osiem osób rannych

Dodano: 17.04.2024 r.

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie
TYCZYN. Osiem osób zostało rannych we wczorajszym wypadku na DW 878 w Tyczynie. Pięć z nich wymagało hospitalizacji. Na miejscu zdarzenia, do późnych godzin wieczorowych, pracowali policjanci rzeszowskiej drogówki.

Do wypadku doszło wczoraj po godz. 15:00. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, 30-letni kierowca Hyundaia (mieszkaniec Rzeszowa) jadąc drogą wojewódzką nr 878, na ul. Kościuszki  w Tyczynie, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z samochodem ciężarowym. W wyniku zderzenia, kierujący dafem stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z osobowym Volvo. Następnie ciężarówka zjechała na lewą stronę drogi, wjeżdżając w wiatę przystankową oraz na teren prywatnej posesji. W momencie uderzenia, na przystanku znajdowali się piesi czekający na autobus.

W wypadku rannych zostało osiem osób. Pięć z nich trafiło do szpitala: troje kierujących oraz dwie osoby piesze.

Wszyscy kierujący byli trzeźwi. Do godz. 19:00, w miejscu zdarzenia ruch był całkowicie zablokowany.

Policjanci pracują nad wyjaśnieniem szczegółowych okoliczności tego zdarzenia.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Współpraca miasta i NGO na rzecz seniorów

Rzeszów zachęca seniorów do aktywności. „Nie siedźcie w domu”

RZESZÓW. Ponad 73 tys. zł przeznaczy miasto na działania aktywizujące seniorów. Będą to m.in. pikniki, wykłady, prelekcje, zajęcia ruchowe, spotkania okolicznościowe i ze specjalistami, warsztaty i imprezy plenerowe organizowane przez organizacje pozarządowe.

Nowy teren rekreacyjny

Na os. Biała powstanie ogród kieszonkowy z boiskiem i tyrolką

RZESZÓW. Mieszkańcy rzeszowskiego osiedla Biała zyskają nowy teren rekreacyjny. W rejonie istniejącego placu zabaw, powstanie ogród kieszonkowy.

Rzeszów

Zwłoki kobiety przy ul. Lubelskiej. Policjanci ustalili jej tożsamość

RZESZÓW. Rzeszowskim policjantom udało się w końcu ustalić tożsamość kobiety, której zwłoki znaleziono w przy ul. Lubelskiej. Okazało się, że to 48-letnia obywatelka Ukrainy.

Rzeszów

Remonty remiz i nowy samochód dla OSP Rzeszów Zalesie

OSP Rzeszów Zalesie będzie miało nowy średni samochód ratowniczo-gaśniczy. Zakup pojazdu będzie sfinansowany ze środków z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu Rzeszowa.

Rzeszów

W Uniwersytecie Rzeszowskim otwarto Instytut Psychologii

RZESZÓW. W środę, 22 maja odbyło się uroczyste otwarcie Instytutu Psychologii w Uniwersytecie Rzeszowskim. Na kierunku Psychologia kształci się obecnie 76 studentów.

Rzeszów

Stały punkt kontroli autokarów przy hali Podpromie

RZESZÓW. W najbliższy poniedziałek, 27 maja 2024 r. w Rzeszowie rusza policyjny punkt kontroli autokarów. Funkcjonariusze będą kontrolować autokary i pojazdy przewożące dzieci i młodzież na wycieczki.

NOWA SPORTOWA ATRAKCJA

Jest umowa na budowę Fun Parku na os Baranówka

RZESZÓW. Inwestycja powstanie w ramach ostatniej edycji Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego. Jej koszt to nieco ponad 388 tys. zł.

Reklama