Rzeszów - Piątek, 16.05.2025
Reklama

10-latka potrącona na przejściu dla pieszych. W akcji śmigłowiec LPR

Dodano:

fot. KPP Brzozów
fot. KPP Brzozów
PODKARPACIE. Brzozowscy policjanci wyjaśniają okoliczności potrącenia 10-letniej dziewczynki, do którego doszło na przejściu dla pieszych.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godz. 17:30 w Przysietnicy w powiecie brzozowskim. Jak ustalili policjanci, 10-letnia dziewczynka została potrącona na przejściu dla pieszych przez kierowcę opla, jadącego od strony Izdebek w kierunku Brzozowa. Ranną dziewczynkę przetransportowano śmigłowcem lotniczego pogotowia ratunkowego do szpitala. Kierowca samochodu był trzeźwy.

Policjanci przeprowadzili oględziny i ustalili świadków. Wiadomo, że 10-latka przechodziła przez przejście wraz z koleżanką. Trwa ustalanie okoliczności zdarzenia.

 
Źródło: fot. KPP Brzozów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Prace na obwodnicy Łańcuta nie zwalniają tempa

Ponad 14% prac przy robotach drogowych oraz blisko 65% przy robotach mostowych na obwodnicy Łańcuta. Mimo pandemii roboty nie zwalniają tempa.

Podkarpacie

Koronawirus. 6 nowych przypadków na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Mamy 6 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Koronawirus. 9 nowych przypadków na Podkarpaciu. Aktualna sytuacja [3.05.2020]

PODKARPACIE. 8 kolejnych osób wyzdrowiało, 1 osoba zmarła.

Podkarpacie

Koronawirus. 8 nowych przypadków na Podkarpaciu. Aktualna sytuacja [1.05.2020]

PODKARPACIE. Wg najnowszych danych, dziś w województwie podkarpackim potwierdzono 8 nowych zakażenia koronawirusem. 2 kolejne osoby wyzdrowiały.

Podkarpacie

Otwarto oferty w przetargu na remont 3 mostów na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Rzeszowski oddział GDDKiA otworzył oferty w przetargu na remont trzech mostów w ciągu dróg krajowych nr 9, 73 i 94. Prace remontowe mają zostać wykonane jeszcze w tym roku.

Podkarpacie

Koronawirus. 1 nowy przypadek, kolejne 6 osób wyzdrowiało. Aktualna sytuacja [30.04.2020]

PODKARPACIE. 329 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 205 osób wyzdrowiało. 

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Babicy. Nie żyje rowerzysta

PODKARPACIE. Nie żyje 81-letni rowerzysta potrącony przez samochód. Policja wyjaśnia okoliczności wypadku.

Podkarpacie

Nowoczesne kamery na podkarpackich przejściach granicznych

PODKARPACIE. Podkarpackie przejścia graniczne wyposażono w nowoczesne optoelektroniczne systemy nadzoru do obserwacji terenu w dzień i w nocy. Koszt inwestycji to prawie 1,5 mln zł.

Reklama