Rzeszów - Poniedziałek, 15.12.2025
Reklama

13-latek wywołał fałszywy alarm bombowy

Dodano: 09.05.2019 r.

fot. KPP Ustrzyki Dolne
fot. KPP Ustrzyki Dolne
PODKARPACIE. Policjanci ustalili tożsamość 13-latka, który wywołał fałszywy alarm bombowy na jednej z prywatnych posesji na terenie powiatu bieszczadzkiego.

Wczoraj policjanci otrzymali informację o podłożonym ładunku wybuchowym na jednej z prywatnych posesji na terenie powiatu bieszczadzkiego.

Policja natychmiast uruchomiła procedury. Policjanci zabezpieczyli teren, a pirotechnik dokładnie sprawdził budynek. Ładunku wybuchowego nie odnaleziono.

Równocześnie policjanci prowadzili ustalenia w celu odnalezienia sprawcy fałszywego alarmu. Trop doprowadził do 13-latka z Wałbrzycha.

Za celowe i fałszywe zawiadomienie o zagrożeniu nieletni odpowiadają przed sądem rodzinnym, dorosłym grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

70-letni mężczyzna śmiertelnie potrącony na pasach

JAROSŁAW. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności wczorajszego wypadku w Jarosławiu.

Podkarpacie

Strażacy podsumowali półmetek wakacji. Ponad 2000 interwencji

PODKARPACIE. Podkarpaccy strażacy podsumowali działania prowadzone w pierwszym miesiącu wakacji. Odnotowali ponad 2000 interwencji. Strażacki samochód wyjeżdżał do akcji średnio co 20 minut.

Podkarpacie

Ostrzeżenie IMGW! Intensywne opady deszczu na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Alert dotyczy powiatów: dębickiego, kolbuszowskiego, mieleckiego, niżańskiego, ropczycko-sędziszowskiego, stalowowolskiego, Tarnobrzega i tarnobrzeskiego.

Podkarpacie

Włożył 6 małych kotów do kartonu i pozostawił je w polach. Mężczyzna usłyszał zarzuty

PODKARPACIE. 67-letni mieszkaniec Leżajska odpowie za znęcanie się nad zwierzętami.

Podkarpacie

Alert IMGW! Burze z gradem na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Ostrzeżenie obowiązuje w dniu 25.07.2023 w godz. 12:00 – 21:00.

Podkarpacie

9-latek na rowerze potrącony przez samochód. Interweniował śmigłowiec LPR

PODKARPACIE. Do zdarzenia doszło w miejscowości Przybówka w powiecie krośnieńskim. Życiu chłopca nie zagraża niebezpieczeństwo.

Podkarpacie

IMGW ostrzega! W środę możliwe burze z gradem na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Alert obowiązuje od godz. 11:00 do godz. 22:00. Prognozowane są burze, miejscami z gradem. Towarzyszyć im będą silne opady deszczu od 20 mm do 30 mm oraz porywy wiatru do 80 km/h.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Przeworsku. Nie żyje 73-letni pieszy

PODKARPACIE. 73-letni mężczyzna, podczas przechodzenia przez przejście dla pieszych, został śmiertelnie potrącony przez kierującego seatem. Policja ustala szczegóły tego tragicznego zdarzenia.

Reklama