Rzeszów - Piątek, 23.05.2025
Reklama

13 nowych zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu [10.08.2021]

Dodano:

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 13 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim.

Zakażenia wystąpiły w powiatach: bieszczadzkim (2 osoby), dębickim (1 osoba), jarosławskim (1 osoba), łańcuckim (1 osoba), niżańskim (2 osoby), rzeszowskim (2 osoby), stalowowolskim (1 osoba) oraz w Rzeszowie, Przemyślu i Tarnobrzegu (po 1 osobie).

Kwarantanną objęte jest obecnie 2273 osoby. Wykonano 2675 testów, w tym 14 z wynikiem pozytywnym.

Liczba łóżek dla pacjentów z COVID-19 w szpitalach województwa podkarpackiego wynosi obecnie 312, z czego 17 jest zajęte. Dla najcięższych przypadków wolnych jest 52 respiratory.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości na Podkarpaciu

Już 18 listopada rusza 12. edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości - największego wydarzenia w Polsce promującego świadomy rozwój i aktywną postawę w każdej sferze życia.

Podkarpacie

Zmiany na podkarpackim odcinku A4. Wprowadzono polskie nazwy zagranicznych miast

PODKARPACIE. Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury nazwy miast położonych w sąsiednich państwach będą podawane na znakach drogowych w języku polskim i w języku oryginalnym.

Podkarpacie

Symbolicznym wbiciem łopaty rozpoczęto budowę kolejnego odcinka trasy Via Carpatia

RZESZÓW. Planowane zakończenie robót na odc. S19 Zdziary-Rudnik nad Sanem (dł. ok. 9 km) to październik 2021 roku.

Podkarpacie

6 mln z puli 82 mln zł trafi do Ochotniczych Straż Pożarnych na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Na Podkarpaciu wnioski złożyło 1179 jednostek.

Podkarpacie

Motocyklista wypadł z drogi i stoczył się ze skarpy

POLAŃCZYK. Życia 45-latka nie udało się uratować.

Podkarpacie

Ukrainiec, poszukiwany w 190 krajach, wpadł na przejściu granicznym w Medyce

PODKARPACIE. Zatrzymany jest podejrzewany o morderstwo na Ukrainie.

Reklama