Rzeszów - Wtorek, 06.05.2025
Reklama

13 nowych zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu [10.08.2021]

Dodano:

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 13 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim.

Zakażenia wystąpiły w powiatach: bieszczadzkim (2 osoby), dębickim (1 osoba), jarosławskim (1 osoba), łańcuckim (1 osoba), niżańskim (2 osoby), rzeszowskim (2 osoby), stalowowolskim (1 osoba) oraz w Rzeszowie, Przemyślu i Tarnobrzegu (po 1 osobie).

Kwarantanną objęte jest obecnie 2273 osoby. Wykonano 2675 testów, w tym 14 z wynikiem pozytywnym.

Liczba łóżek dla pacjentów z COVID-19 w szpitalach województwa podkarpackiego wynosi obecnie 312, z czego 17 jest zajęte. Dla najcięższych przypadków wolnych jest 52 respiratory.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Rozpoczyna się budowa nowego mostu kolejowego w Przemyślu

PRZEMYŚL. W listopadzie rozpoczną się prace przy przebudowie mostu kolejowego im. Tadeusza Porembalskiego w Przemyślu i budowie nowej przeprawy przez rzekę San.

Podkarpacie

Zderzenie osobówki z motocyklem w Łańcucie. 2 osoby trafiły do szpitala

ŁAŃCUT. Ruchu na drodze wojewódzkiej nr 877 odbywa się wahadłowo.

Podkarpacie

Wypadek w Łańcucie. Zderzyły się trzy pojazdy

ŁAŃCUT. Łańcuccy policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj na drodze krajowej nr 94 w Łańcucie. W wyniku zderzania trzech pojazdów do szpitala trafiły cztery osoby.

Podkarpacie

Śmiertelne potrącenie rowerzysty w Radymnie

PODKARPACIE. Do wypadku doszło dziś rano. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Podkarpacie

Pierwsza ofiara czadu na Podkarpaciu w tym sezonie

PODKARPACIE. Do tragedii doszło w miejscowości Grzęska w powiecie przeworskim.

Podkarpacie

Fundacja Dr Clown poszukuje wolontariuszy na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Poszukiwane są osoby chętne do dzielenia się dobrą energią w szpitalach i placówkach specjalnych w Przemyślu, Rzeszowie i Sanoku. Aby zostać wolontariuszem należy mieć ukończone 18 lat, górnej granicy nie określono. 

Podkarpacie

Oddziały paszportowe zamknięte przez tydzień

PODKARPACIE. Przerwa związana jest z wdrożeniem Rejestru Dokumentów Paszportowych.

Podkarpacie

Kolejny krok w kierunku podpisania umowy na budowę S19 Domaradz - Krosno

PODKARPACIE. Przetarg na realizację inwestycji przeszedł pozytywnie kontrolę uprzednią Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych.

Reklama