Rzeszów - Czwartek, 21.08.2025
Reklama

2,5 g marihuany w plecaku szkolnym 16-latka

Dodano:

fot. KPP Jarosław
fot. KPP Jarosław
JAROSŁAW. 16-latek z gminy Laszki odpowie za posiadanie środków odurzających. Policjanci ujawnili, że nastolatek miał w plecaku szkolnym susz konopi indyjskich. Funkcjonariusze zabezpieczyli susz, a tester potwierdził, że jest to marihuana.

27 lutego, policjanci z wydziału kryminalnego jarosławskiej jednostki podjęli interwencję wobec nastolatka przebywającego na terenie parku w Jarosławiu. 16-latek nie spodziewał się kontroli policji. Funkcjonariusze przypuszczali, że może on posiadać środki odurzające.

Wyraźnie zaniepokojony obecnością policjantów, dobrowolnie wyciągnął z plecaka woreczki z zawartością roślinnego suszu. Policyjny tester potwierdził, że susz o wadze 2,46 g, który posiadał nastolatek, to marihuana.

16-letni mieszkaniec gminy Laszki usłyszał już zarzuty posiadania środków odurzających. Materiały w jego sprawie trafią do sądu rodzinnego.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Spada na Podkarpaciu liczba lekarzy. Zgoła inaczej przedstawia się sytuacja pielęgniarek

PODKARPACIE. W Polsce na 10 tys. mieszkańców przypadało 23 lekarzy

Podkarpacie

Podkarpaccy policjanci rozpoczynają akcję „Pieszy”

PODKARPACIE. Dzisiaj w województwie podkarpackim policjanci prowadzą działania pn. „Pieszy”.

Podkarpacie

Uszkodzono rurociąg gazowy. Ewakuowano mieszkańców z ośmiu gospodarstw

PODKARPACIE. Informacja o zdarzeniu wpłynęła do dyżurnego PSP w Krośnie w sobotę, 7 grudnia o godz. 10:30.

Podkarpacie

Zgłosił kradzież i wpadł za narkotyki. Dodatkowo okazało się, że był poszukiwany

MIELEC. Sąd zastosował trzymiesięczny areszt wobec 25-letniego mieszkańca województwa wielkopolskiego. 

Podkarpacie

694 rodzin z Podkarpacia otrzymało Szlachetną Paczkę

PODKARPACIE, POLSKA. Wolontariusze Szlachetnej Paczki w sobotę i niedzielę 7-8 grudnia ponownie zapukali do tysięcy domów w całej Polsce.

Podkarpacie

43-latek miał 4 promile jadąc samochodem. Zasnął na środku drogi

PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali pijanego kierowcę, który na środku drogi zatrzymał swojego volkswagena i uciął sobie drzemkę.

Podkarpacie

Trwa budowa obwodnicy Stalowej Woli i Niska [FOTO]

PODKARPACIE. Trwają prace budowlane związane ze stworzeniem 15-kilometrowej obwodnicy Niska i Stalowej Woli. 

Podkarpacie

Bieszczadzkie żubry cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem

PODKARPACIE. W tym roku na spotkanie z bieszczadzkimi żubrami wybrało się 204 tys. osób.

Reklama