Rzeszów - Wtorek, 06.05.2025
Reklama

2,5 g marihuany w plecaku szkolnym 16-latka

Dodano:

fot. KPP Jarosław
fot. KPP Jarosław
JAROSŁAW. 16-latek z gminy Laszki odpowie za posiadanie środków odurzających. Policjanci ujawnili, że nastolatek miał w plecaku szkolnym susz konopi indyjskich. Funkcjonariusze zabezpieczyli susz, a tester potwierdził, że jest to marihuana.

27 lutego, policjanci z wydziału kryminalnego jarosławskiej jednostki podjęli interwencję wobec nastolatka przebywającego na terenie parku w Jarosławiu. 16-latek nie spodziewał się kontroli policji. Funkcjonariusze przypuszczali, że może on posiadać środki odurzające.

Wyraźnie zaniepokojony obecnością policjantów, dobrowolnie wyciągnął z plecaka woreczki z zawartością roślinnego suszu. Policyjny tester potwierdził, że susz o wadze 2,46 g, który posiadał nastolatek, to marihuana.

16-letni mieszkaniec gminy Laszki usłyszał już zarzuty posiadania środków odurzających. Materiały w jego sprawie trafią do sądu rodzinnego.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Kapitan statku na Jeziorze Solińskim pod wpływem alkoholu

62-letni kapitan jednego ze statków pasażerskich pływających po Jeziorze Solińskim został zatrzymany przez Policję. Mężczyzna miał blisko 1,4 promila alkoholu.

Podkarpacie

W czasie festynu zawalił się dach sceny. Trzy osoby przewieziono do szpitala

PRZEMYŚL. W wyniku burzy i silnych powiewów wiatru zawalił się dach sceny muzycznej oraz jeden ze stojący obok namiotów.

Podkarpacie

Otwarto nowy łącznik autostradowy. Inwestycja kosztowała blisko 11 mln zł

DĘBICA. Łącznik połączy autostradę A4 ze starą krajową „czwórką” oraz z drogą wojewódzką Dębica – Mielec.

Podkarpacie

Powstał ilustrowany przewodnik po Bieszczadach dla rodzin z dziećmi

Do wyjazdu w Bieszczady zachęcają twórcy przewodnika NIEMAPA.

Podkarpacie

Będzie otwarcie łącznika A4 z drogą krajową nr 94

PODKARPACIE. Nowy łącznik zostanie otwarty już w najbliższy piątek. 

Podkarpacie

Pijany jechał pod prąd autostradą. 6 osób, w tym dwoje dzieci, trafiło do szpitala

PODKARPACIE. Kierowca renaulta, jadąc autostradą pod prąd, zderzył się z busem, w którego tył uderzyło jeszcze subaru.

Podkarpacie

Zawodnicy wyścigu kolarskiego wjadą na Podkarpacie. Będą utrudnienia w kilku miastach [TRASA]

PODKARPACIE. Zawodnicy 30. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego "Solidarności" i Olimpijczyków w najbliższy weekend wjadą na teren Podkarpacia.

Reklama