Fot. KMP Tarnobrzeg
PODKARPACIE. Wysoką cenę zapłaci 32-letni rowerzysta, który jechał w stanie nietrzeźwości. Został ukarany mandatem w wysokości 2,5 tys. zł.
Mężczyzna został zatrzymany do kontroli na drodze w Chmielowe w gminie Nowa Dęba. 32-latek miał 0,84 promila alkoholu w organizmie.
Zgodnie z nowym taryfikatorem, obowiązującym od 1 stycznia br. policjanci ukarali go mandatem w wysokości 2,5 tys. zł.
Pozostałe wiadomości z Podkarpacia
PODKARPACIE. Od chwili popełnienia przestępstwa do momentu zatrzymania upłynęło zaledwie kilkanaście godzin.
PRZEMYŚL. Mężczyzna usłyszał dwa zarzuty.
PODKARPACIE. Przebudowa odcinka kosztowała 6,9 mln zł.
NOWA DĘBA. Wszystkie osoby, które były świadkami tego tragicznego w skutkach wypadku, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Nowej Dębie.
MIELEC. Dotychczas oszustom nie udało się nikogo naciągnąć.
RZESZÓW. Budowa drogi na odcinku Lasy Janowskie - Nisko Południe ma kosztować ok. 917 mln zł.
SĘDZISZÓW MŁP. Policjanci ustalili, że młodzi ludzie pili w parku alkohol, następnie poszli na cmentarz.
JAROSŁAW. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Komentarze
Zaloguj się aby móc dodać komentarz