Rzeszów - Piątek, 20.06.2025
Reklama

20 nowych przypadków zakażenia na Podkarpaciu. 4 osoby wyzdrowiały [1.07.2020]

Dodano:

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. Podkarpacki Inspektor Sanitarny poinformował o 20 nowych osobach zakażonych koronawirusem w województwie podkarpackim. Kolejne 4 osoby wyzdrowiały. Łączna liczba potwierdzonych badaniami przypadków na Podkarpaciu to 669 osób.
 
Nowe przypadki to:
  • 12 osób z powiatu jarosławskiego w tym starsza kobieta i cztery w sile wieku; pięciu mężczyzn w sile wieku i nastolatek-wszystkie osoby w izolacji oraz starszy mężczyzna hospitalizowany.
  • dwie kobiety – młoda i w sile wieku z powiatu przeworskiego (hospitalizowana i w izolacji) 
  • starsza kobieta z powiatu strzyżowskiego (izolacja)
  • starsza kobieta z powiatu przemyskiego (hospitalizowana)
  • cztery osoby z Przemyśla, dwie kobiety i dwóch mężczyzn w sile wieku (w izolacji) 

Do tej pory w laboratoriach na Podkarpaciu przebadano ogółem 39 137 próbek. Obecnie na terenie województwa pod nadzorem pozostaje 155 osób, 1900 poddane jest kwarantannie, a w izolacji przebywa 134 osoby. Hospitalizowanych jest 103 osoby.

Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 669 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 382 osoby wyzdrowiało. Odnotowano 50 zgonów.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

IMGW ostrzega przed gęstymi mgłami

PODKARPACIE. Kierowcy mogą natrafić na utrudnienia w godzinach wieczornych, nocnych i porannych.

Podkarpacie

Alkohol i nadmierna prędkość powodem zatrzymania siedmiu praw jazdy

PODKARPACIE. Kontrole drogowe, przeprowadzone były głównie w miejscach wskazanych na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Podkarpacie

Wzrasta liczba dróg publicznych na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Pod względem długości autostrad w 2018 roku, województwo podkarpackie plasowało się w pierwszej szóstce województw.

Podkarpacie

Na przejściu granicznym w Korczowej zatrzymano zabójcę dwóch osób

PODKARPACIE. Od chwili popełnienia  przestępstwa do momentu zatrzymania upłynęło zaledwie kilkanaście godzin.

Podkarpacie

W wypadku zginął 26-letni rowerzysta. Policja poszukuje świadków

NOWA DĘBA. Wszystkie osoby, które były świadkami tego tragicznego w skutkach wypadku, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Nowej Dębie.

Podkarpacie

Siedem prób wyłudzenia metodą „na wnuczka”

MIELEC. Dotychczas oszustom nie udało się nikogo naciągnąć.

Reklama