Rzeszów - Środa, 11.02.2026
Reklama

22- i 21-latek zatrzymani z haszyszem i marihuaną. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności

Dodano: 11.06.2019 r.

fot. Pixabay
fot. Pixabay
MIELEC. Policjanci przedstawili zarzut posiadania narkotyków dwóm mężczyznom w wieku 22 i 21 lat. Jeden z nich trzymał marihuanę w schowku samochodu, drugi miał haszysz w domu. Obaj przyznali się do popełnienia przestępstwa przeciwko ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii.

Policjanci wydziału kryminalnego zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili tożsamość dwóch mężczyzn, którzy mogą mieć narkotyki. Funkcjonariusze podjęli interwencję wobec mężczyzn.

W czasie przeszukania pojazdu należącego do 21-letniego mielczanina, policjanci ujawnili w schowku susz roślinny wyglądem i zapachem przypominający marihuanę. Tester narkotykowy potwierdził, że zabezpieczona substancja to narkotyk.

Prowadząc dalsze czynności policjanci przeszukali dom zajmowany przez drugiego mężczyznę, 22-letniego mielczanina. Tam funkcjonariusze ujawnili kolejną porcję narkotyku w postaci haszyszu.

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnych aresztach. Kolejnego dnia funkcjonariusze przedstawili zatrzymanym zarzut posiadania narkotyków. Obaj przyznali się do popełnienia przestępstwa i złożyli wyjaśniania. Za posiadanie narkotyków polskie prawo przewiduje karę pozbawienia wolności do 3 lat.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. Nowy raport zakażeń na Podkarpaciu [25.10.2021]

​PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło dziś 176 nowych przypadków zakażenia COVID-19. Kolejnych 109 osób wyzdrowiało. Ostatniej doby nie odnotowano zgonów związanych z zakażeniem koronawirusem.

Podkarpacie

Podkarpacie się wyludnia, przybywa mieszkańców Rzeszowa

PODKARPACIE. Z końcem pierwszego półrocza tego roku województwo podkarpackie liczyło mniej ludności niż w analogicznym czasie 2020 r. Zwiększyła się natomiast liczba mieszkańców Rzeszowa.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 260 zakażeń na Podkarpaciu. Najwięcej w Rzeszowie [22.10.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 264 nowe zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Kolejnych 130 osób wyzdrowiało. W wyniku chorób współistniejących z COVID-19 zmarło 6 osób.

Podkarpacie

Koronawirus. Kolejny wzrost zakażeń na Podkarpaciu. MZ potwierdziło ponad 300 przypadków [21.10.2021]

PODKARPACIE. Kolejne 74 osoby wyzdrowiały. W wyniku chorób współistniejących z koronawirusem zmarło 6 osób.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 250 nowych zakażeń na Podkarpaciu [20.10.2021]

PODKARPACIE. To najwyższa dobowa liczba zakażeń w regionie od kwietnia br. 

Podkarpacie

50 interwencji strażaków na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Jak poinformowała dziś rano KW PSP w Rzeszowie, w ciągu ostatniej doby podkarpaccy strażacy 50-krotnie wyjeżdżali do usuwania skutków podmuchów silnego wiatru w naszym regionie.

Podkarpacie

Ostrzeżenie przed silnym wiatrem na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego informuje o zagrożeniu silnym wiatrem na południu woj. podkarpackiego.

Podkarpacie

160 zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu [19.10.2021]

PODKARPACIE. Kolejnych 81 osób wyzdrowiało. W wyniku występowania chorób współistniejących zmarła jedna osoba.

Reklama