Rzeszów - Środa, 11.02.2026
Reklama

22- i 21-latek zatrzymani z haszyszem i marihuaną. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności

Dodano: 11.06.2019 r.

fot. Pixabay
fot. Pixabay
MIELEC. Policjanci przedstawili zarzut posiadania narkotyków dwóm mężczyznom w wieku 22 i 21 lat. Jeden z nich trzymał marihuanę w schowku samochodu, drugi miał haszysz w domu. Obaj przyznali się do popełnienia przestępstwa przeciwko ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii.

Policjanci wydziału kryminalnego zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili tożsamość dwóch mężczyzn, którzy mogą mieć narkotyki. Funkcjonariusze podjęli interwencję wobec mężczyzn.

W czasie przeszukania pojazdu należącego do 21-letniego mielczanina, policjanci ujawnili w schowku susz roślinny wyglądem i zapachem przypominający marihuanę. Tester narkotykowy potwierdził, że zabezpieczona substancja to narkotyk.

Prowadząc dalsze czynności policjanci przeszukali dom zajmowany przez drugiego mężczyznę, 22-letniego mielczanina. Tam funkcjonariusze ujawnili kolejną porcję narkotyku w postaci haszyszu.

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnych aresztach. Kolejnego dnia funkcjonariusze przedstawili zatrzymanym zarzut posiadania narkotyków. Obaj przyznali się do popełnienia przestępstwa i złożyli wyjaśniania. Za posiadanie narkotyków polskie prawo przewiduje karę pozbawienia wolności do 3 lat.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Burze nad Podkarpaciem. Blisko 140 interwencji strażaków

PODKARPACIE. W ciągu ostatnich dwóch dni, podkarpaccy strażacy odnotowali blisko 140 interwencji z powodu burz, które przechodziły nad naszym regionem.

Podkarpacie

Burzowy czwartek na Podkarpaciu. IMGW wydało ostrzeżenie dla wszystkich powiatów

PODKARPACIE. IMGW wydało ostrzenie 2 stopnia o możliwych burzach z gradem na terenie całego województwa.

Podkarpacie

Koronawirus. 4 nowe zakażenia na Podkarpaciu [30.06.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 4 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim.  

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Brak zakażeń, jeden zgon [29.06.2021]

PODKARPACIE. Województwo Podkarpackie znalazło się na ostatnim miejscu pod względem liczby nowych zakażeń. 

Podkarpacie

W Solinie powstaje kolejka linowa i wieża widokowa [WIZUALIZACJE]

SOLINA. To pierwsza tego typu inwestycja w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Koronawirus. Raport zakażeń na Podkarpaciu. W Rzeszowie 1 przypadek [28.06.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwa Zdrowia, województwo podkarpackie znalazło się na III miejscu pod względem liczby nowych przypadków zakażenia koronawirusem. 

Podkarpacie

Postępuje budowa obwodnicy Łańcuta

ŁAŃCUT. Postępują prace przy rozbudowie odcinka DK94 Łańcut – Głuchów (tzw. obwodnica Łańcuta). Droga ma być gotowa we wrześniu. Na dzień dzisiejszy zaawansowanie wszystkich robót wynosi 77%.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowe dane Ministerstwa Zdrowia [25.06.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 5 nowych zakażeniach koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim. Wyzdrowiało 7 osób.

Reklama