Rzeszów - Środa, 11.02.2026
Reklama

22- i 21-latek zatrzymani z haszyszem i marihuaną. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności

Dodano: 11.06.2019 r.

fot. Pixabay
fot. Pixabay
MIELEC. Policjanci przedstawili zarzut posiadania narkotyków dwóm mężczyznom w wieku 22 i 21 lat. Jeden z nich trzymał marihuanę w schowku samochodu, drugi miał haszysz w domu. Obaj przyznali się do popełnienia przestępstwa przeciwko ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii.

Policjanci wydziału kryminalnego zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili tożsamość dwóch mężczyzn, którzy mogą mieć narkotyki. Funkcjonariusze podjęli interwencję wobec mężczyzn.

W czasie przeszukania pojazdu należącego do 21-letniego mielczanina, policjanci ujawnili w schowku susz roślinny wyglądem i zapachem przypominający marihuanę. Tester narkotykowy potwierdził, że zabezpieczona substancja to narkotyk.

Prowadząc dalsze czynności policjanci przeszukali dom zajmowany przez drugiego mężczyznę, 22-letniego mielczanina. Tam funkcjonariusze ujawnili kolejną porcję narkotyku w postaci haszyszu.

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnych aresztach. Kolejnego dnia funkcjonariusze przedstawili zatrzymanym zarzut posiadania narkotyków. Obaj przyznali się do popełnienia przestępstwa i złożyli wyjaśniania. Za posiadanie narkotyków polskie prawo przewiduje karę pozbawienia wolności do 3 lat.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 49 zakażeń, 30 wyzdrowień, 4 zgony [18.09.2020]

PODKARPACIE. Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny podał najnowsze dane dotyczące sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim. 

Podkarpacie

Zderzenie ciężarówki z osobówką w Nowej Wsi. Nie żyje 17-letnia dziewczyna

PODKARPACIE. Do tragicznego wypadku doszło wczoraj w miejscowości Nowa Wieś w powiecie krośnieńskim. 

Podkarpacie

Wolne miejsca pracy w podrzeszowskiej fabryce BSH

RZESZÓW. Firma poszukuje pracowników o wykształceniu i doświadczeniu technicznym, inżynierów oraz osób do pracy w magazynie z uprawnieniami UDT.

Podkarpacie

Koronawirus. Znów więcej wyzdrowień niż zakażeń na Podkarpaciu [15.09.2020]

PODKARPACIE. Zgodnie z aktualnymi danymi przekazanymi przez Podkarpackiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego, w województwie podkarpackim odnotowano dziś więcej wyzdrowień, niż zakażeń. Zmarła jedna osoba.

Podkarpacie

Zderzenie karetki z osobówką. Ranne trzy osoby

PODKARPACIE. W Baryczce, na DK19 doszło do zderzenia ambulansu z osobowym nissanem. W wypadku ucierpiała załoga ambulansu i kobieta kierująca osobówką.

Podkarpacie

Koronawirus. 41 zakażeń, 37 wyzdrowień, 4 zgony na Podkarpaciu [14.09.2020]

PODKARPACIE. W województwie podkarpackim potwierdzono dziś 41 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Kolejne 37 osób wyzdrowiało. Poinformowano również o 4 nowych ofiarach śmiertelnych.

Podkarpacie

Koronawirus. 46 nowych przypadków na Podkarpaciu. Kolejne 17 osób wyzdrowiało [11.09.2020]

PODKARPACIE. Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie opublikowała najnowsze dane dotyczące sytuacji epidemiologicznej w województwie podkarpackim. Dziś 46 nowych zakażeń, z czego 5 w Rzeszowie. Kolejne 17 osób wyzdrowiało.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Kolejne 40 osób wyzdrowiało, 17 nowych przypadków [10.09.2020]

PODKARPACIE. Jak informuje Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny, 10 września 2020 r. w województwie podkarpackim potwierdzono 17 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Kolejne 40 osób wyzdrowiało.

Reklama