Rzeszów - Środa, 27.08.2025
Reklama

3,6 promila u kobiety opiekującej się dwójką dzieci

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
STALOWA WOLA. Ponad 3,6 promila alkoholu w organizmie miała 33-letnia kobieta, która opiekowała się dwójką dzieci. Na miejscu interweniowali policjanci. Kobieta wkrótce odpowie przed sądem rodzinnym.

Wczoraj, tuż po godz. 20 do oficera dyżurnego stalowowolskiej komendy dotarła informacja, że w Stalowej Woli na terenie osiedla Rozwadów pijana matka opiekuje się dwojgiem dzieci.

Policjanci pojechali we wskazany rejon, gdzie potwierdzili zgłoszenie. W mieszkaniu policjanci zastali 33-letnią kobietę i jej dwóch synów w wieku 3 i 5 lat. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że 33-letnia mieszkanka Stalowej Woli miała 3,6 promila alkoholu w organizmie. 

Dzieci trafiły pod opiekę rodziny, a o całej sytuacji powiadomiony zostanie Sąd Rodzinny i Nieletnich w Stalowej Woli.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. Nowy rekord zakażeń i zgonów na Podkarpaciu. Ponad 1000 przypadków [28.10.2020]

PODKARPACIE. Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono dziś 1039 nowych przypadków. Zmarło 22 mieszkańców województwa.

Podkarpacie

Punkty dive-thru na Podkarpaciu wydłużają godziny pracy

PODKARPACIE. W ostatnim tygodniu wszystkie punkty pobrań w województwie podkarpackim zwiększyły łączną tygodniową liczbę godzin pracy o 174 godziny.

Podkarpacie

Koronawirus. 742 nowe przypadki zakażenia na Podkarpaciu [27.10.2020]

PODKARPACIE. Na Podkarpaciu potwierdzono 742 przypadki, 283 osoby wyzdrowiały. Zmarło 5 mieszkańców województwa.

Podkarpacie

Tragiczne wypadki na Podkarpaciu. Zginęły dwie młode osoby

PODKARPACIE. Do dwóch tragicznych wypadków doszło w niedzielę na drogach Podkarpacia. W Mielcu zginął 22-latek, natomiast w Makowisku w powiecie jarosławskim śmierć poniosła 16-letnia pasażerka mercedesa.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 729 zakażeń, 491 wyzdrowień, 7 zgonów [26.10.2020]

PODKARPACIE. Województwo podkarpackie zajęło 5. miejsce pod względem liczby nowych przypadków koronawirusa potwierdzonych w ciągu ostatniej doby – zachorowało 729 osób. Jednocześnie odnotowano rekordową liczbę wyzdrowień – 491 osób. Zmarło 7 mieszkańców...

Podkarpacie

59-latek targnął się na swoje życie. Uratowali go policjanci

PODKARPACIE. Blisko 50 policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu poszukiwało 59-letniego mężczyzny, który wg ustaleń policjantów mógł znajdować się w sytuacji zagrażającej życiu.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowy rekord zakażeń na Podkarpaciu [24.10.2020]

PODKARPACIE. 891 zakażeń, 269 wyzdrowień, 13 zgonów - oto najnowsze dane z województwa podkarackiego. 

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 852 zakażonych, 272 ozdrowieńców. Zmarło 14 osób [23.10.2020]

PODKARPACIE. Minionej doby w województwie podkarpackim potwierdzono 852 nowe przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Kolejne 272 osoby wyzdrowiały. Zmarło 14 mieszkańców województwa.

Reklama