Rzeszów - Czwartek, 21.08.2025
Reklama

3,6 promila u kobiety opiekującej się dwójką dzieci

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
STALOWA WOLA. Ponad 3,6 promila alkoholu w organizmie miała 33-letnia kobieta, która opiekowała się dwójką dzieci. Na miejscu interweniowali policjanci. Kobieta wkrótce odpowie przed sądem rodzinnym.

Wczoraj, tuż po godz. 20 do oficera dyżurnego stalowowolskiej komendy dotarła informacja, że w Stalowej Woli na terenie osiedla Rozwadów pijana matka opiekuje się dwojgiem dzieci.

Policjanci pojechali we wskazany rejon, gdzie potwierdzili zgłoszenie. W mieszkaniu policjanci zastali 33-letnią kobietę i jej dwóch synów w wieku 3 i 5 lat. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że 33-letnia mieszkanka Stalowej Woli miała 3,6 promila alkoholu w organizmie. 

Dzieci trafiły pod opiekę rodziny, a o całej sytuacji powiadomiony zostanie Sąd Rodzinny i Nieletnich w Stalowej Woli.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Burmistrz Leżajska zakazuje tegorocznej pielgrzymki chasydów

LEŻAJSK. Burmistrz miasta wydał komunikat w związku związku z potwierdzonym w Leżajsku pierwszym przypadkiem koronawirusa na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Pierwszy przypadek zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu

W Leżajsku potwierdzono pierwszy przypadek zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Koronawirus. Aktualna sytuacja na Podkarpaciu [10.03.2020]

PODKARPACIE. Na Podkarpaciu pod nadzorem jest 271 osób. 8 osób jest hospitalizowanych.

Podkarpacie

Wojewoda Podkarpacki apeluje o odwołanie imprez masowych

Wojewoda Podkarpacki Ewa Leniart wystosowała apel do organizatorów i uczestników imprez masowych zakazujący ich organizacji, w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa.

Podkarpacie

Strażacy z Głogowa Małopolskiego zbierają na renowację wozu gaśniczego

Ochotnicza Straż Pożarna w Głogowie Małopolskim prowadzi zbiórkę pieniędzy na renowację wysłużonego samochodu gaśniczego. Potrzebują 4000 zł.

Podkarpacie

Koronawirus. Aktualna sytuacja na Podkarpaciu [9.03.2020]

PODKARPACIE. Na Podkarpaciu pod nadzorem epidemiologicznym lub w kwarantannie domowej jest 275 osób. 9 osób jest hospitalizowanych.

Reklama