Rzeszów - Wtorek, 03.02.2026
Reklama

3,6 promila u kobiety opiekującej się dwójką dzieci

Dodano: 14.02.2019 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
STALOWA WOLA. Ponad 3,6 promila alkoholu w organizmie miała 33-letnia kobieta, która opiekowała się dwójką dzieci. Na miejscu interweniowali policjanci. Kobieta wkrótce odpowie przed sądem rodzinnym.

Wczoraj, tuż po godz. 20 do oficera dyżurnego stalowowolskiej komendy dotarła informacja, że w Stalowej Woli na terenie osiedla Rozwadów pijana matka opiekuje się dwojgiem dzieci.

Policjanci pojechali we wskazany rejon, gdzie potwierdzili zgłoszenie. W mieszkaniu policjanci zastali 33-letnią kobietę i jej dwóch synów w wieku 3 i 5 lat. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że 33-letnia mieszkanka Stalowej Woli miała 3,6 promila alkoholu w organizmie. 

Dzieci trafiły pod opiekę rodziny, a o całej sytuacji powiadomiony zostanie Sąd Rodzinny i Nieletnich w Stalowej Woli.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Prezydent Andrzej Duda gościł w Stalowej Woli

STALOWA WOLA. Wizytę w Stalowej Woli prezydent rozpoczął od zwiedzenia Huty Stalowa Wola.

Podkarpacie

Ostrzeżenie przed gęstą mgłą. Pojawi się przed północą

RZESZÓW. Synoptycy z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej prognozują wystąpienie gęstej mgły na terenie Podkarpacia, ograniczającej widzialność do 100 m.

Podkarpacie

19-latek, kierujący mercedesem, uderzył w kiosk. Jedna osoba nie żyje

STALOWA WOLA. Policjanci pracują na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło dziś przed godz. 9, w Stalowej Woli na ul. Energetyków. 

Podkarpacie

50-letni kłusownik złapany. W jego domu znaleziono wieńce jeleni, parostki kozłów oraz czaszki jeleni

PODKARPACIE. Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Krośnie w Krośnie podaje, że to pierwszy od lat przypadek kłusownictwa o takiej skali.

Podkarpacie

Spada zużycie węgla kamiennego na Podkarpaciu. Wzrasta pobór gazu ziemnego i energii elektrycznej

PODKARPACIE. Największy spadek w zużyciu węgla kamiennego zanotowały przede wszystkim elektrownie i elektrociepłownie.

Podkarpacie

Poniedziałkowa akcja „trzeźwy poranek”. Ponad 20 tys. kontroli, 10 kierowców miało ponad 0,5 promila

PODKARPACIE. Podkarpaccy policjanci zatrzymali 26 kierujących, którzy kierowali pojazdami, mimo wypitego wcześniej alkoholu.

Podkarpacie

Cieszanów Rock Festiwal chce być bardziej „eko” i adoptuje koale

PODKARPACIE. Ekipa CRF w pierwszym noworocznym poście na facebooku zadeklarowała, że ekologia to jeden z priorytetów kolejnych edycji festiwalu.

Reklama