Rzeszów - Środa, 17.12.2025
Reklama

32-latek zginął podczas załadunku drewna

Dodano: 02.11.2021 r.

fot. KMP Krosno
fot. KMP Krosno
PODKARPACIE. Krośnieńska policja ustala okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło podczas próby załadunku drewna na przyczepę. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł 32-letni mężczyzna.

W ubiegły piątek w miejscowości Wietrzno w powiecie krośnieńskim doszło do wypadku podczas prac związanych z załadunkiem drewna na przyczepę. Jak podaje tamtejsza policja, do zdarzenia doszło z powodu zsunięcia się drewnianej kłody ułożonej na podnośniku ciągnika rolniczego, która przygniotła pracującego przy załadunku 32-latka. W wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia ma wyjaśnić prowadzone postępowanie.

 
Źródło: KMP Krosno
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Od dzisiaj ruch wahadłowy na odcinku trasy Solina - Myczków

PODKARPACIE. Jak podaje Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie, od dziś (3 listopada) na odcinku DW895 Solina – Myczków (powiat leski) będzie obowiązywał ruch wahadłowy z sygnalizacją świetlną.

Podkarpacie

25 wypadków, 2 ofiary śmiertelne. Policjanci podsumowali akcję "Znicz" na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Przez 5 dni podkarpaccy policjanci prowadzili działania pod kryptonimem „Znicz”, w ramach których czuwali nad bezpieczeństwem podróżujących i odwiedzających groby bliskich.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Kolejny rekord zakażeń IV fali [3.11.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 451 nowych przypadków zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Śmierć na przejeździe kolejowym

PODKARPACIE. Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dziś rano na przejeździe kolejowym w Antoniówce w powiecie stalowowolskim. Szynobus pasażerski uderzył w auto, które wjechało przed jadący skład.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 220 nowych zakażeń na Podkarpaciu [2.11.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 226 nowych przypadków zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim. Kolejne 234 osoby wyzdrowiały. 

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowe zakażenia i zgony [29.10.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło dziś 378 nowych przypadków zakażenia COVID-19. Kolejnych 301 osób wyzdrowiało. Ostatniej doby zmarło sześć osób w wyniku zakażenia koronawirusem przy udziale chorób współistniejących.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 350 zakażeń, 4 zgony [28.10.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 356 nowych przypadków zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim. Kolejne 163 osoby wyzdrowiały.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Rekord zakażeń IV fali [27.10.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 428 nowe przypadki zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim. To najwyższa dobowa liczba nowych przypadków od kwietnia br.

Reklama