Rzeszów - Wtorek, 11.11.2025
Reklama

33-latek pierwszą ofiarą wody w tym sezonie na Podkarpaciu

Dodano: 22.06.2021 r.

fot. KPP Mielec
fot. KPP Mielec
PODKARPACIE. 33-letni mężczyzna utonął w zalewie w Wojkowie. Obowiązuje tam zakaz kąpieli. To pierwsza ofiara wody na Podkarpaciu w tym sezonie letnim.

Do tragedii doszło w niedzielę w godzinach wieczornych. Jak wstępnie ustalili policjanci, 33-letni mieszkaniec gminy Padew Narodowa wszedł do zbiornika wodnego, gdzie obowiązywał zakaz kąpieli, a po chwili zniknął pod wodą. Przybyłe na miejsce służby wyciągnęły nieprzytomnego mężczyznę kilkadziesiąt minut później.

Pomimo podjętej reanimacji, życia mężczyzny nie udało się uratować.

Na miejscu pracowali policyjni technicy kryminalistyki pod nadzorem prokuratora. Ciało mężczyzny zabezpieczono do badań sekcyjnych. Trwa wyjaśnianie okoliczności utonięcia.

 
Źródło: KPP Mielec
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia na Podkarpaciu [6.09.2021]

PODKARPACIE. Województwo podkarpackie znalazło się na trzecim miejscu w kraju pod względem liczby nowych zakażeń. 

Podkarpacie

We wrześniu umowa na realizację kolejnego odcinka S19

PODKARPACIE. Przetarg na realizację inwestycji pozytywnie przeszedł kontrolę Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowe dane Ministerstwa Zdrowia [3.09.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło w 26 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 na Podkarpaciu. 28 osób wyzdrowiało. Nie odnotowano przypadków śmiertelnych.

Podkarpacie

Koronawirus. 17 nowych zakażeń na Podkarpaciu [2.09.2021]

PODKARPACIE. W czwartek (2.09) w województwie podkarpackim potwierdzono 17 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Wyzdrowiało 16 osób. Nie odnotowano przypadków śmiertelnych.

Podkarpacie

Ulewy na Podkarpaciu. Kilkadziesiąt interwencji strażaków

PODKARPACIE. Najwięcej wyjazdów odnotowano w powiatach mieleckim, dębickim i rzeszowskim.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Najwięcej zakażeń od czerwca [1.09.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 28 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. 

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Trześni. 23-letni kierowca dachował. Zmarł w szpitalu

PODKARPACIE. 23-letni kierowca audi, stracił panowanie nad autem, uderzył w drzewo i dachował. Mężczyzna zmarł w szpitalu.

Podkarpacie

29-latek "przeleciał" volkswagenem przez rondo

PODKARPACIE. W wypadku ucierpiały dwie osoby.

Reklama