Rzeszów - Poniedziałek, 22.12.2025
Reklama

335 nowych zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu. Zero zgonów [1.03.2021]

Dodano: 01.03.2021 r.

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE.  Ministerstwo Zdrowia potwierdziło dziś 335 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Nie odnotowano żadnych zgonów.

Kolejne 455 pacjentów wyzdrowiało. 9319 osób objętych jest kwarantanną. Wykonano 1398 testów, w tym 370 z wynikiem pozytywnym.

Województwo dysponuje 1722 łózkami dla pacjentów chorych na Covid-19; 1198 jest zajętych.  Wolnych jest 50 respiratorów, ze 160 dostępnych.

Nowe przypadki wg powiatów to:
 
bieszczadzki 4
brzozowski 3
dębicki 10
jarosławski 6
jasielski 6
kolbuszowski 11
krośnieński 10
leżajski 22
lubaczowski 3
łańcucki 13
mielecki 31
niżański 6
przemyski 10
przeworski 5
ropczycko-sędziszowski 10
rzeszowski 30
sanocki 35
stalowowolski 11
strzyżowski 5
tarnobrzeski 7
leski 10
Krosno 11
Przemyśl 8
Rzeszów 50
Tarnobrzeg 18

Reklama
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Na Podkarpaciu spada liczba przechodni i porad lekarskich

PODKARPACIE. Na koniec 2018 roku w województwie podkarpackim funkcjonowało 1721 placówek ambulatoryjnej opieki zdrowotnej, w tym 1229 przychodni i 492 praktyki lekarskie.

Podkarpacie

Otwarto nowy most na Wisłoku

W miejscowości Czarna koło Łańcuta oddano do użytku nowy most na Wisłoku, który zastąpił starą przeprawę. Poprzednia konstrukcja miała ograniczony tonaż i nie odpowiadała obowiązującym normom i potrzebom transportowym.

Podkarpacie

Otwarto nowe Centrum Medyczne z pawilonem diagnostyczno-zabiegowym

ŁAŃCUT. Nowoczesny pawilon diagnostyczno- zabiegowy w Łańcucie to kolejna inwestycja w podkarpackiej służbie zdrowia.

Podkarpacie

Pytony, boa, warany… Udaremniony przemyt 166 egzotycznych gadów i płazów w Korczowej

Na przejściu granicznym Korczowa-Krakowiec funkcjonariusze KAS udaremnili przemyt 166 egzotycznych gadów i płazów. Zwierzęta przekazano na kwarantannę do ZOO w Zamościu.

Podkarpacie

Na dębickim odcinku A4 kierowca miał na liczniku 248 km/h. Interweniowała grupa „Speed”

PODKARPACIE. Kierowca mercedesa stracił prawo jazdy na trzy miesiące i został ukarany mandatem i 10 punktami karnymi.

Podkarpacie

Symboliczne wbicie łopaty na budowie obwodnicy Dynowa

DYNÓW. 35 mln inwestycja obejmuje m.in. budowę trzech mostów.

Podkarpacie

Na Podkarpackim odcinku A4 powstanie system łączności alarmowej SOS

PODKARPACIE., Przetarg dotyczy odcinka od granicy z woj. małopolskim do przejścia granicznego PL/UA.

Reklama