Rzeszów - Środa, 27.08.2025
Reklama

42-letni motocyklista wjechał w słup latarni. Miał 2 promile alkoholu

Dodano:

fot. KMP Krosno
fot. KMP Krosno
PODKARPACIE. 42-letni motocyklista wjechał w słup latarni ulicznej w Żarnowcu. Mężczyzna był pijany i nie posiadał uprawnień do kierowania jednośladem. Policyjny alkomat wykazał blisko 2 promile alkoholu w organizmie 42-latka.

W sobotę około godz. 22.30, dyżurny krośnieńskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem motocyklisty w Żarnowcu.

Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 42-letni kierujący hondą, podczas pokonywania zakrętu, stracił panowanie nad motocyklem i uderzył w słup latarni ulicznej.

42-latek doznał poważnych obrażeń i został przetransportowany do szpitala. Badanie stanu trzeźwości wykazało blisko 2 promile alkoholu w jego organizmie.

Mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania jednośladem, a jego motocykl nie był zarejestrowany. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych okazało się, że tablica rejestracyjna jednośladu pochodzi z ciągnika rolniczego. Jedliccy policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [9.06.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 30 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarły 2 osoby [8.06.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało aktualny raport zakażeń koronawirusem.

Podkarpacie

Koronawirus. Raport zakażeń na Podkarpaciu [7.06.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Wypadek w Bieszczadach. Awionetka uderzyła w drzewo. 3 osoby ranne

PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj około godz. 17:30 w Żernicy Wyżnej w Bieszczadach. Awionetka podczas lądowania uderzyła w drzewo. Trzy osoby zostały ranne.

Podkarpacie

Na Podkarpaciu powstanie najdłuższy w Europie tor testowy dla kolei magnetycznej

PODKARPACIE. W Nowej Sarzynie na Podkarpaciu, powstanie 750-metrowy tor, na którym będzie testowana nowoczesna technologia magrail. Będzie to najdłuższy tego typu tor w Europie. Prace rozpoczną się jeszcze latem tego roku.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [2.06.2021]

PODKARPACIE. 11 nowych przypadków zakażenia koronawirusem i tyle samo zgonów na Podkarpaciu – wynika z najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia.

Podkarpacie

Koronawirus. Raport zakażeń na Podkarpaciu [1.06.2021]

PODKARPACIE. Wg najnowszych danych Ministerstwa Zdrowia, w województwie podkarpackim potwierdzono 12 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu: 10 zakażeń, 0 zgonów [31.05.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Reklama