Rzeszów - Środa, 29.10.2025
Reklama

42-letnia rowerzystka zderzyła się z samochodem osobowym. Zmarła w szpitalu

Dodano: 21.07.2022 r.

fot. KPP Dębica
fot. KPP Dębica
PODKARPACIE. Dębiccy policjanci pracują nad wyjaśnieniem szczegółowych okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w Nagawczynie. 42-letnia rowerzystka zderzyła się z samochodem osobowym. Kobieta zmarła kilka godzin później w szpitalu.

Do wypadku doszło około godz. 11.30 w Nagawczynie w powiecie dębickim. Jak wstępnie ustalili policjanci,  42-letnia kobieta kierująca jednośladem – mieszkanka tej miejscowości -  wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, wjechała w bok jadącego prawidłowo Volkswagena Polo. Obrażenia rowerzystki były na tyle poważne, że przewieziono do szpitala. Niestety po kilku godzinach kobieta zmarła.
Kierująca samochodem osobowym, 20-letnia mieszkanka Skórowej, była trzeźwa.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Dębicy wyjaśniają dokładne okoliczności wypadku.

 
Źródło: KPP Dębica
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Tesco zamyka dwa sklepy na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Tesco Polska o planach zamknięcia 32 nierentownych sklepów poinformowało swoich pracowników 10 stycznia.

Podkarpacie

Ogólnopolski strajk rolników również na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Rolnicy zrzeszeni w Agro Unii wyjdą na ulice w całej Polsce.

Podkarpacie

34 zarzuty dla 57-latki. Chodzi m.in. o wystawianie fikcyjnych faktur VAT

ROPCZYCE. Na trop oszustwa wpadli w kwietniu 2018 roku policjanci z wydziału kryminalnego ropczyckiej komendy.

Podkarpacie

Kolejne zatrucia czadem. Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w Stalowej Woli

PODKARPACIE. W ostatnim czasie miały miejsce cztery przypadki zatrucia czadem. 

Podkarpacie

Zmiany w mieleckim ratownictwie medycznym

MIELEC. Dyrektorzy szpitali oraz stacji pogotowia ratunkowego z czterech powiatów stworzyli konsorcjum.

Podkarpacie

Śmieciarka śmiertelnie potrąciła pieszą na osiedlowej drodze

STALOWA WOLA. Do tragicznego wypadku doszło dziś przed południem na jednym z osiedli w Stalowej Woli. Śmiertelnie potrącona została 82-letnia kobieta.

Podkarpacie

Policja ostrzega przed utrudnieniami na drodze relacji Domaradz-Przemyśl

PODKARPACIE. Powstałe na drodze zaspy śnieżne utrudniają kierowcom jazdę.

Podkarpacie

Pijany 58-latek leżał na torach. Mężczyznę uratowała spostrzegawczość maszynisty

PODKARPACIE. O dużym szczęściu może mówić 58-latek z Niska, którego w porę zauważył maszynista szynobusa.

Reklama