Rzeszów - Piątek, 22.08.2025
Reklama

5 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu

Dodano:

fot. Pixabay
fot. Pixabay
PODKARPACIE. Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono kolejne 5 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-COV-2 w województwie podkarpackim (razem mamy teraz 58).
 
Nowe osoby zakażone to: mężczyzna w sile wieku z powiatu stalowowolskiego przebywający w ścisłej kwarantannie, starszy mężczyzna z powiatu leżajskiego (hospitalizowany), dwie kobiety w sile wieku z powiatu rzeszowskiego (św ścisłej kwarantannie) oraz młody mężczyzna z powiatu mieleckiego (również w ścisłej kwarantannie). 
 
Nie mamy jeszcze aktualnych statystyk odnośnie koronawirusa na Podkarpaciu. Dane na dzień 26 marca 2020 r. przedstawiają się następująco:

- pod nadzorem pozostaje 7908 osób,
- 10064 poddane jest kwarantannie.
- hospitalizowanych jest 87 osób.
- w WSSE wykonano 1591 testów.
- odnotowano 1 zgon (15 marca) i 2 wyzdrowienia (26 marca)

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Przewoził fałszywe dowody osobiste. Jego celem był zachód Europy

PODKARPACIE. W ten sposób chciał pomóc w zalegalizowaniu pobytu.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek na niestrzeżonym przejściu kolejowym

PODKARPACIE. Dwaj mieszkańcy gminy Jasło w wieku 25 i 26 lat jadąc drogą powiatową w kierunku Tarnowca, na przejeździe kolejowym wjechali w bok szynobusu.

Podkarpacie

Spada liczba wypożyczeni i zbiorów w bibliotekach

PODKARPACIE. W 2018 roku na Podkarpaciu funkcjonowało 674 biblioteki i filie biblioteczne oraz 41 punktów bibliotecznych.

Podkarpacie

Podkarpackie w czołówce pod względem leczenia uzdrowiskowego

W 2018 roku na terenie województwa funkcjonowało 25 szpitali uzdrowiskowych i sanatoriów.

Podkarpacie

Strażacy, podczas akcji gaszenie słony, odnaleźli ciało kobiety

PODKARPACIE. Ciało kobiety odkryli wczoraj strażacy podczas akcji gaszenia słomy na polu uprawnym w Nienaszowie.

Podkarpacie

Funkcjonariusze CBA w Urzędzie Miejskim w Strzyżowie. Chodzi m.in. o podatki od nieruchomości

STRZYŻÓW. Planowany termin zakończenia kontroli przypada na 3 września 2019 r.

Podkarpacie

Oddano na użytku nowy łącznik drogowy do autostrady

PODKARPACIE. Ma długość dwóch kilometrów i łączy zjazd z autostrady A4 w węźle „Przeworsk” do drogi krajowej nr 94 w miejscowości Gwizdaj.

Reklama