Rzeszów - Środa, 25.03.2026
Reklama

5 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu. Kolejna osoba wyzdrowiała

Dodano: 01.04.2020 r.

fot. Fusion Medical Animation / Unsplash
fot. Fusion Medical Animation / Unsplash
PODKARPACIE. 5 nowych osób zakażonych, jedna wyzdrowiała – oto najnowsze informacje dotyczące koronawirusa na Podkarpaciu.

Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono kolejne 5 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-COV-2 w województwie podkarpackim. W sumie na Podkarpaciu mamy 100 osób zakażonych.

Nowe przypadki to: 3 osoby z powiatu jarosławskiego - starsza kobieta przebywająca w ścisłej kwarantannie i dwóch starszych mężczyzn, którzy również są w ścisłej kwarantannie.  starszy mężczyzna, również w ścisłej kwarantannie; starsza kobieta z powiatu jarosławskiego (ścisła kwarantanna) oraz starszy mężczyzna z powiatu leżajskiego (hospitalizowany).

Jednocześnie Rzecznik Prasowy Wojewody Podkarpackiego poinformowała o 6 osobie, która wyzdrowiała. To kobieta z powiatu rzeszowskiego, która była hospitalizowana w szpitalu w Łańcucie.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Podpisano umowę na dokumentację dla obwodnicy Kolbuszowej

PODKARPACIE. Dziś podpisano umowę pomiędzy GDDKiA Oddział w Rzeszowie, a firmą Promost Consulting Sp. z o. o. sp. k., na wykonanie dokumentacji dla obwodnicy Kolbuszowej.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 600 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 5 osób [12.04.2021]

PODKARPACIE. Wg najnowszych danych Ministerstwa Zdrowia, w województwie podkarpackim przybyło 623 osoby zakażone koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Ponad 830 tys. zł na wsparcie filmów związanych z Podkarpaciem

PODKARPACIE. Ruszył nabór wniosków do piątej edycji konkursu na wsparcie produkcji filmowej Podkarpacki Regionalny Fundusz Filmowy 2021. Do rozdysponowania jest ponad 830 tys. zł.  Zgłoszenia trwają do 7 maja 2021 r.

Podkarpacie

Koronawirus. Kolejne zakażenia i zgony na Podkarpaciu [9.04.2021]

PODKARPACIE. Mamy najnowsze dane z Ministerstwa Zdrowia – ponad 100 zakażeń, blisko 1300 ozdrowieńców, 51 zgonów na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 1000 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 60 osób [8.04.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało aktualny raport zakażeń koronawirusem.

Podkarpacie

Koronawirus. Blisko 500 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 34 osoby [7.04.2021]

PODKARPACIE. Wg najnowszych danych Ministerstwa Zdrowia, w województwie podkarpackim potwierdzono 482 nowe przypadki koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [6.04.2021]

PODKARPACIE. Ponad 330 nowych przypadków zakażenia koronawirusem i 2 zgony na Podkarpaciu – wynika z najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia.

Podkarpacie

Powołano konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie onkologii i hematologii dziecięcej

PODKARPACIE. Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart powołała konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie onkologii i hematologii dziecięcej. Został nim dr hab. n. med. Radosław Chaber.

Reklama