Rzeszów - Czwartek, 21.08.2025
Reklama

5 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu. Kolejna osoba wyzdrowiała

Dodano:

fot. Fusion Medical Animation / Unsplash
fot. Fusion Medical Animation / Unsplash
PODKARPACIE. 5 nowych osób zakażonych, jedna wyzdrowiała – oto najnowsze informacje dotyczące koronawirusa na Podkarpaciu.

Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono kolejne 5 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-COV-2 w województwie podkarpackim. W sumie na Podkarpaciu mamy 100 osób zakażonych.

Nowe przypadki to: 3 osoby z powiatu jarosławskiego - starsza kobieta przebywająca w ścisłej kwarantannie i dwóch starszych mężczyzn, którzy również są w ścisłej kwarantannie.  starszy mężczyzna, również w ścisłej kwarantannie; starsza kobieta z powiatu jarosławskiego (ścisła kwarantanna) oraz starszy mężczyzna z powiatu leżajskiego (hospitalizowany).

Jednocześnie Rzecznik Prasowy Wojewody Podkarpackiego poinformowała o 6 osobie, która wyzdrowiała. To kobieta z powiatu rzeszowskiego, która była hospitalizowana w szpitalu w Łańcucie.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Zderzenie dwóch samochodów. Do szpitala trafiło 8-miesięczne dziecko

PODKARPACIE. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca citroenem uderzyła w tył jadacego przed nią samochodu marki renault master.

Podkarpacie

Od 6 grudnia obowiązkowa „jazda na suwak” i „korytarz życia”

PODKARPACIE, POLSKA. 6 grudnia 2019 r. wchodzą w życie przepisy dotyczące „korytarza życia” oraz jazdy zgodnie z zasadą zamka błyskawicznego – tzw. jazdy na suwak.

Podkarpacie

Andrzej Duda odwiedzi Podkarpacie. Prezydent RP złoży wizytę w Brzozowie i Dubiecku

PODKARPACIE. 9 grudnia 2019 r. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda odwiedzi województwo podkarpackie.

Podkarpacie

Pijany kierowca potrącił dwie kobiety. Jedna z nich nie przeżyła wypadku

PODKARPACIE. Kierujący oplem był nietrzeźwy, miał 2,5 promila alkoholu.

Podkarpacie

Doprowadził do kolizji, wioząc cztery osoby. Był pijany i poszukiwany

PODKARPACIE. Sprawcą kolizji okazał się 32-letni mężczyzna, w którego organizmie alkomat wykazał prawie 2 promile alkoholu.

Podkarpacie

Rozbito grupę przestępczą funkcjonującą m.in. na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Podczas śledztwa zabezpieczono ponad 200 automatów do gier.

Podkarpacie

Straciła panowanie nad pojazdem. Do szpitala trafiły cztery osoby

PODKARPACIE. Do zdarzenia doszło dziś około godz. 7 na drodze krajowej nr 875 w miejscowości Maleniska. 

Reklama