Rzeszów - Czwartek, 06.11.2025
Reklama

5 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu. Kolejna osoba wyzdrowiała

Dodano: 01.04.2020 r.

fot. Fusion Medical Animation / Unsplash
fot. Fusion Medical Animation / Unsplash
PODKARPACIE. 5 nowych osób zakażonych, jedna wyzdrowiała – oto najnowsze informacje dotyczące koronawirusa na Podkarpaciu.

Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono kolejne 5 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-COV-2 w województwie podkarpackim. W sumie na Podkarpaciu mamy 100 osób zakażonych.

Nowe przypadki to: 3 osoby z powiatu jarosławskiego - starsza kobieta przebywająca w ścisłej kwarantannie i dwóch starszych mężczyzn, którzy również są w ścisłej kwarantannie.  starszy mężczyzna, również w ścisłej kwarantannie; starsza kobieta z powiatu jarosławskiego (ścisła kwarantanna) oraz starszy mężczyzna z powiatu leżajskiego (hospitalizowany).

Jednocześnie Rzecznik Prasowy Wojewody Podkarpackiego poinformowała o 6 osobie, która wyzdrowiała. To kobieta z powiatu rzeszowskiego, która była hospitalizowana w szpitalu w Łańcucie.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

30 lat znęcał się nad żoną. W obecności funkcjonariuszy groził jej śmiercią

PODKARPACIE. Podczas przesłuchania Janusza O. przyznał się iż ubliżał żonie. Kategorycznie natomiast zaprzeczył, aby groził żonie pozbawieniem życia oraz wysadzeniem domu w powietrze.

Podkarpacie

Pożar sortowni odpadów. 220 strażaków w akcji

PODKARPACIE. Płonęło około 4 tys. metrów sześciennych śmieci.

Podkarpacie

4 promile alkoholu u kierowcy bmw. Uderzył w karetkę i uciekł z miejsca wypadku

PODKARPACIE. Przeworscy policjanci zatrzymali sprawcę kolizji, który miał ponad 4 promile alkoholu w organizmie. 

Podkarpacie

Coraz więcej mikroprzedsiębiorstw na Podkarpaciu. W skali kraju wciąż wyglądamy kiepsko

PODKARPACIE. Pod względem liczby mikroprzedsiębiorstw w przeliczeniu na 1 tys. mieszkańców, Podkarpacie zajmuje ostatnie miejsce wśród województw.

Podkarpacie

Miała prawie 3 promile i jechała bez przedniej opony. W samochodzie wiozła syna i rodziców

RZESZÓW. Za kierownicą siedziała 30-letnia mieszkanka powiatu strzyżowskiego.

Podkarpacie

Otwarto obwodnice Kolbuszowej i Weryni

PODKARPACIE. Inwestycja kosztowała ponad 52 mln złotych, a jej długość to ponad 6 kilometrów.

Podkarpacie

Będzie tunel pod torami w Łańcucie

ŁAŃCUT. Szacuje się, że jej koszt może wynieść nawet 40 mln zł.

Reklama