Rzeszów - Czwartek, 18.12.2025
Reklama

56-latek kąpał się w miejskiej fontannie. Został ukarany mandatem

Dodano: 22.08.2024 r. / Redakcja

fot. KMP w Przemyślu
fot. KMP w Przemyślu

PRZEMYŚL. 56-letni mężczyzna została ukarany mandatem w wysokości 200 zł za kąpiel w fontannie z niedźwiedziem na przemyskim Rynku. Podczas policyjnej interwencji, 56-latek popełnił jeszcze kilka wykroczeń.

Do niecodziennego zdarzenia doszło we wtorek wieczorem. Dyżurny przemyskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w fontannie na rynku kąpie się mężczyzna. Przybyli we wskazane miejsce funkcjonariusze, nikogo tam jednak nie zastali. Ale w pobliżu wodotrysku, policjanci zauważyli mężczyznę, który miał mokre stopy i odzież. 56-latek przyznał im się , że spontanicznie wszedł do fontanny i zaczął się kąpać.  Mężczyzna nie potrafił racjonalnie wytłumaczyć swojego zachowania.

W związku z popełnionym wykroczeniem mieszkaniec Przemyśla został ukarany mandatem w kwocie 200 zł.

Podczas interwencji policji, 56-latek wykrzykiwała wulgarne słowa i nie stosowała się do poleceń funkcjonariuszy, za co również poniesie dodatkowe konsekwencje.



Źródło: KMP w Przemyślu
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Na Podkarpaciu uruchomiono 9 mobilnych punktów pobrań wymazu

PODKARPACIE. Badanie jest bezpłatne. Usługę finansuje Narodowy Fundusz Zdrowia.

Podkarpacie

Zderzenie motocyklisty z osobówką. W akcji śmigłowiec LPR

Poważnie ranny kierowca jednośladu został przetransportowany do szpitala specjalistycznego w Rzeszowie.

Podkarpacie

Nielegalni imigranci z Bangladeszu zatrzymani w Bieszczadach

Dwóch obywateli Bangladeszu próbowało nielegalnie przekroczyć granicę państwa. Zostali zatrzymani przez Straż Graniczną.

Podkarpacie

Koronawirus. Zmarła pacjentka szpitala w Łańcucie. Dwie osoby wyzdrowiały

PODKARPACIE. Brak nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. 1 nowa ofiara śmiertelna, 2 wyzdrowienia.

Podkarpacie

60-letni mężczyzna zginął w pożarze domu

PODKARPACIE. Do pożaru doszło przy ul. Wspólnej w Tarnobrzegu.

Podkarpacie

Koronawirus. Dwa nowe przypadki na Podkarpaciu

PODKARPACIE. W porannym komunikacie Podkarpacki Inspektor Sanitarny potwierdził dwa  owe przypadki zakażenia koronwirusem w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Na Podkarpaciu uruchomiono punkty "drive thru"

​PODKARPACIE. W czterech podkarpackich miastach powstały punkty „drive thru” dla osób w kwarantannie. Piąty powstanie w Rzeszowie.

Podkarpacie

Budowa S19 na Podkarpaciu. Pomimo pandemii prace trwają

​PODKARPACIE. Prace przy budowie S19 na Podkarpaciu nie zwalniają tempa. Roboty prowadzone są na 5 z 6 odcinków.

Reklama