Rzeszów - Wtorek, 23.06.2026
Reklama

6 tys. grzywny za załamanie kwarantanny domowej

Dodano: 22.04.2020 r.

fot. KMP Tarnobrzeg
fot. KMP Tarnobrzeg
PODKARPACIE. Mieszkaniec Tarnobrzega został ukarany grzywną w wysokości 6 tys. zł za złamanie zasad kwarantanny domowej. Za nieprzestrzeganie zaleceń służb sanitarnych, odpowie również 38-latek z Tarnobrzega.

72-letni mieszkaniec Tarnobrzega, pomimo odbywania przymusowej kwarantanny, opuścił mieszkanie i poszedł na zakupy. Mężczyzna za złamanie przepisu został ukarany grzywną w wysokości 6 tys. zł.

Tarnobrzescy policjanci interweniowali również w przypadku 38-letniego mężczyzny, który zignorował obowiązujące obostrzenia. Mężczyzna nie zastosował się do zasad kwarantanny i dwukrotnie opuścił miejsce pobytu - wyjeżdżał poza Tarnobrzeg i wychodził do sklepu. Policjanci zgłosili sprawę do PWSSE w Tarnobrzegu i sądu.

 
Reklama

Komentarze

Tagi

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Brawurowa jazda po alkoholu 24-latka. Policji tłumaczył, że to jego dziewczyna prowadziła

NISKO. Z piątku na sobotę, policjanci otrzymali zgłoszenie o kierowcy renaulta laguny, który szaleje po ulicach Niska.

Podkarpacie

Śmiertelne potrącenie pieszej przez śmieciarkę

SANOK. Do wypadku doszło 7 czerwca przed południem.

Podkarpacie

Ubywa studentów na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Największą podkarpacką uczelnią był Uniwersytet Rzeszowski, na którym studiowało 16,3 tys. osób.

Podkarpacie

Coraz częściej wybieramy polskie produkcje filmowe. Wciąż maleje liczba kin na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Na jeden seans filmowy w podkarpackich kinach w 2018 roku przypadało 25 widzów.

Podkarpacie

Holendrzy sesję zdjęciową na linii granicy zakończyli z mandatem

PODKARPACIE. Strażnicy graniczni nałożyli na nich 400 zł mandatu.

Podkarpacie

Wypadek skoczków spadochronowych. Prawdopodobną przyczyną mógł być zawał

PODKARPACIE. Dwóch mężczyzn w wieku 48 i 41 lat zostało zabranych do szpitala.

Reklama