Rzeszów - Środa, 24.12.2025
Reklama

60-letni mężczyzna zginął w pożarze domu

Dodano: 08.05.2020 r.

Zdjęcie ilustracyjne KW PSP w Rzeszowie
Zdjęcie ilustracyjne KW PSP w Rzeszowie
PODKARPACIE. Około 60-letni mężczyzna zginął w pożarze domu jednorodzinnego w Tarnobrzegu.
 
Do pożaru domu doszło w czwartek, 7 maja przy ul. Wspólnej w Tarnobrzegu. Strażacy otrzymali zgłoszenie przed godz. 19:00. W działania gaśnicze zaangażowano 4 zastępy straży pożarnych z powiatu tarnobrzeskiego.
 
Podczas przeszukiwania pomieszczeń płonącego budynku, strażacy odnaleźli mężczyznę, którego wyniesiono z obiektu. Niestety jego życia nie udało się uratować.
 
Trwa ustalanie przyczyn pożaru.


 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Na Podkarpaciu powstaną trzy nowe obwodnice

PODKARPACIE. Przemyśl, Kolbuszowa i Nowa Dęba zyskają obwodnice. Powstaną w ramach rządowego programu „100 obwodnic”. Inwestycje maja być realizowane w latach 2026-2028.

Podkarpacie

Z drogi serwisowej urządzili plac testowy. Kręcili "bączki", aż zapalił się samochód

PODKARPACIE. Dwóch braci chciało przetestować zakupionego mercedesa. Intensywne testy przeprowadzili na drodze serwisowej, a ich skutek to spalony samochód. Kierowca został ukarany mandatem w wysokości 500 zł i 6 punktami karnymi.

Podkarpacie

Na Podkarpaciu uruchomiono 9 mobilnych punktów pobrań wymazu

PODKARPACIE. Badanie jest bezpłatne. Usługę finansuje Narodowy Fundusz Zdrowia.

Podkarpacie

Zderzenie motocyklisty z osobówką. W akcji śmigłowiec LPR

Poważnie ranny kierowca jednośladu został przetransportowany do szpitala specjalistycznego w Rzeszowie.

Podkarpacie

Nielegalni imigranci z Bangladeszu zatrzymani w Bieszczadach

Dwóch obywateli Bangladeszu próbowało nielegalnie przekroczyć granicę państwa. Zostali zatrzymani przez Straż Graniczną.

Podkarpacie

Koronawirus. Zmarła pacjentka szpitala w Łańcucie. Dwie osoby wyzdrowiały

PODKARPACIE. Brak nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. 1 nowa ofiara śmiertelna, 2 wyzdrowienia.

Podkarpacie

Koronawirus. Dwa nowe przypadki na Podkarpaciu

PODKARPACIE. W porannym komunikacie Podkarpacki Inspektor Sanitarny potwierdził dwa  owe przypadki zakażenia koronwirusem w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Na Podkarpaciu uruchomiono punkty "drive thru"

​PODKARPACIE. W czterech podkarpackich miastach powstały punkty „drive thru” dla osób w kwarantannie. Piąty powstanie w Rzeszowie.

Reklama