Rzeszów - Sobota, 20.12.2025
Reklama

7 nowych zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu. Brak zgonów [22.06.2021]

Dodano: 22.06.2021 r.

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE.  7 nowych zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim – poinformowało Ministerstwo Zdrowia w porannym komunikacie. Nie odnotowano żadnych zgonów.

Nowe przypadki zakażenia potwierdzono w powiatach: dębickim (1 osoba), jasielskim (1 osoba), krośnieńskim (1 osoba) i rzeszowskim (2 osoby) oraz w Rzeszowie i Przemyślu (po 1 osobie).

Kolejne 5 osób wyzdrowiało. 1545 osób objętych jest kwarantanną. Wykonano 3238 testów, w tym 10 z wynikiem pozytywnym.

W szpitalach województwa podkarpackiego, do dyspozycji pacjentów chorych na COvid-19 jest 410 łóżek, z których obecnie 37 jest zajęte. Wolnych jest 51 respiratorów, z 58 dostępnych.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek w Sokołowie Małopolskim

25-letni kierowca seata zginął wczoraj w wypadku na DK 19.  

Podkarpacie

Mając ponad promil alkoholu pędził w terenie zabudowanym z prędkością 127km/h

PODKARPACIE. Z prędkością 127 km/h w terenie zabudowanym jechał 54-letni kierowca toyoty.

Podkarpacie

Przedstawiciele państw połączonych Via Carpatią spotkali się w Łańcucie. Poruszono temat sieci TEN-T

ŁAŃCUT. Podczas międzynarodowej konferencji podpisana została także deklaracja „Łańcut III”.

Podkarpacie

Mniej urodzeń, mniej małżeństw, więcej zgonów na Podkarpaciu

W 2018 roku na Podkarpaciu zmniejszyła się liczba ludności w stosunku do roku 2017. Zanotowano spadek urodzeń oraz zawartych małżeństw. Wzrosła natomiast liczba zgonów.

Podkarpacie

Intensywne prace na budowie obwodnicy Sanoka

Inwestycje realizuje firma Max Bögl Polska sp. z o.o. Roboty mają potrwać do końca bieżącego roku.

Podkarpacie

Śmiertelne potrącenie 3-latka w Grochowcach

Do tragicznego wypadku doszło wczoraj w miejscowości Grochowce, w powiecie przemyskim. 3-latek został śmiertelnie potrącony przez samochód osobowy.

Podkarpacie

Budowa obwodnicy Kolbuszowej. Symbolicznie wbito łopaty

Zainaugurowano budowę obwodnicy Kolbuszowej. Droga ma powstać do końca września 2019 roku. Koszt inwestycji to blisko 8,5 mln zł.

Reklama