Rzeszów - Niedziela, 04.05.2025
Reklama

79-letni rowerzysta zginął pod kołami autobusu

Dodano:

fot. KPP w Stalowej Woli
fot. KPP w Stalowej Woli
PODKARPACIE. Stalowowolscy policjanci pod nadzorem prokuratora pracowali na miejscu tragicznego wypadku do jakiego doszło na ul. Rozwadowskiej. 79-letniego rowerzystę potrącił autobus. Mężczyzna zmarł w szpitalu.
 
Do wypadku doszło dzisiaj po godz. 6, na ul. Rozwadowskiej w Stalowej Woli. Wg wstępnycyh ustaleń Policji, rowerzysta przejeżdżający przez przejście dla pieszych został potrącony przez autobus marki Mercedes, którym kierował 31-letni mieszkaniec pow. kraśnickiego. Na miejscu zdarzenia policjanci i strażacy, udzielili rowerzyście pierwszej pomocy i przywrócili mu funkcje życiowe. Kierujacy jednośladem, 79-letni mieszkaniec Stalowej Woli, został przewieziony do szpitala. Jego życia jednak nie udało się uratować.
 
Kierowca autobusu był trzeźwy. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

 
Źródło: KPP w Stalowej Woli
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. Raport zakażeń na Podkarpaciu [2.08.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek w powiecie lubaczowskim. Nie żyje 63-latek

PODKARPACIE. Do tragicznego wypadku doszło w sobotę, w Rudzie Różanieckiej w powiecie lubaczowskim. Kierowca peugeota wpadł do rowu. Mężczyzna zginął na miejscu, pasażerka trafiła do szpitala.

Podkarpacie

Koronawirus. 8 zakażeń na Podkarpaciu [30.07.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało aktualny raport zakażeń.

Podkarpacie

Koronawirus. Raport zakażeń na Podkarpaciu [23.07.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [22.07.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 4 nowych zakażeniach koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim. Wyzdrowiało 3 osoby.

Podkarpacie

81-latkowi przeszkadzały hałasujące dzieci. Przyszedł na plac zabaw z maczetą

PODKARPACIE. 81-letni mieszkaniec Tarnobrzega, z maczetą w ręku, groził dzieciom i jednej z matek na placu zabaw. Mężczyźnie przeszkadzało głośne zachowanie bawiących się dzieci. Na miejscu zdarzenia interweniowała Policja.  

Podkarpacie

Koronawirus. 3 nowe zakażenia na Podkarpaciu. Brak zgonów [21.07.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało aktualny raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek podczas koszenia trawy. Nie żyje 25-letni mężczyzna

PODKARPACIE. Do tragicznego wypadku doszło w czasie prac polowych w Moszczańcu, w powiecie krośnieńskim. 

Reklama