Rzeszów - Wtorek, 06.05.2025
Reklama

9-latek na rowerze potrącony przez samochód. Interweniował śmigłowiec LPR

Dodano:

fot. KMP w Krośnie
fot. KMP w Krośnie
PODKARPACIE. 9-letni rowerzysta został potrącony przez toyotę. Poszkodowany chłopiec został przetransportowany śmigłowcem LPR szpitala w Rzeszowie. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed godz. 17:00 w miejscowości Przybówka w powiecie krośnieńskim. Policjanci ustalili wstępnie, że 39-letna kierująca toyotą, wjeżdżając na skrzyżowanie nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu poruszającemu się rowerem chłopcu i potrąciła go.

Poszkodowany 9-latek wymagał specjalistycznej pomocy medycznej. Konieczna była interwencja śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, która przetransportował chłopca do szpitala w Rzeszowie. Obrażenia, jakich doznał nie zagrażają jego życiu.

Sprawczyni potrącenia była trzeźwa.

Pracujący na miejscu policjanci przeprowadzili oględziny, zabezpieczyli ślady oraz sporządzili szczegółową dokumentację fotograficzną, w celu ustalenia przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

 
Źródło: KMP w Krośnie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Zatrzymano dwóch nietrzeźwych kierowców. Jeden spowodował wypadek, drugi nie miał prawa jazdy

PODKARPACIE. Za jazdę „na podwójnym gazie” mężczyźni odpowiedzą przed sądem.

Podkarpacie

Uratowali mężczyznę przed utonięciem. Po akcji 60-latek zaczął obrażać ratowników i funkcjonariuszy

PODKARPACIE. Zgłoszenie o topiącym się w stawie w Przedborzu mężczyźnie policjanci otrzymali w piątek około godz. 20.30.

Podkarpacie

22-latek z zarzutem usiłowania zabójstwa. Atakował 39-latka narzędziem przypominającym maczetę

DĘBICA. Za popełnienie zbrodni usiłowania zabójstwa człowieka grozi kara od 8 do 15 lat pozbawienia wolności

Podkarpacie

Za nami V Podkarpackie Pokazy Lotnicze w Turbii

STALOWA WOLA. Co mogli zobaczyć uczestnicy V Podkarpackich Pokazów Lotniczych w Turbii?

Podkarpacie

IMGW ostrzega: Burze z gradem na Podkarpaciu

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie meteorologiczne drugiego stopnia dla wszystkich powiatów województwa podkarpackiego.

Podkarpacie

Blisko 100 strażaków gasiło pożar hotelu w Chotowej k. Dębicy

Prawie 100 strażaków gasiło pożar w kompleksie wypoczynkowym w Chotowej niedaleko Dębicy, do którego doszło wczoraj. Na szczęście nikt nie został ranny.

Podkarpacie

Budowa obwodnicy Sanoka. Kolejne utrudnienia i zmiany w organizacji ruchu

W związku z trwającymi pracami przy budowie obwodnicy Sanoka, od 27 maja wystąpią utrudnienia w ruchu na ul. Lipińskiego oraz wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu w rejonie wjazdu z...

Podkarpacie

Zaginął 43-letni mieszkaniec Przeworska. Jego zwłoki wyłowiono z rzeki

PODKARPACIE. 31 maja funkcjonariusz wydziału kryminalnego odnalazł w wodzie zwłoki. 

Reklama