Rzeszów - Piątek, 12.09.2025
Reklama

941 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu [4.03.2021]

Dodano: 04.03.2021 r.

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało aktualny raport zakażeń koronawirusem.

Na Podkarpaciu potwierdzono 941 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, w tym 168 w Rzeszowie. Zmarło kolejnych 11 mieszkańców województwa; 10 z nich miało choroby współistniejące.    

Wyzdrowiało kolejne 426 osób. Na kwarantannie przebywa 12315 osób. Wykonano 3122 testów, w tym 1006 z wynikiem pozytywnym.

W woj. podkarpackim do dyspozycji pacjentów chorych na Covid-19 jest 1836 łóżek szpitalnych, z których 1284 jest zajęte. Dla najcięższych przypadków dostępnych jest 173 respiratory, z których obecnie 122 jest zajęte.

Nowe przypadki wg powiatów to:
 
bieszczadzki 9
brzozowski 14
dębicki 50
jarosławski 63
jasielski 19
kolbuszowski 18
krośnieński 35
leżajski 27
lubaczowski 12
łańcucki 45
mielecki 60
niżański 33
przemyski 29
przeworski 40
ropczycko-sędziszowski 17
rzeszowski 84
sanocki 45
stalowowolski 20
strzyżowski 35
tarnobrzeski 16
leski 10
Krosno 22
Przemyśl 36
Rzeszów 168
Tarnobrzeg 34

Reklama
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Pędził przez Tarnobrzeg 138 km/h. Interweniowała grupa SPEED

TARNOBRZEG. Mandat z wysokości 2500 zł, punkty karne i utrata prawa jazdy na 3 miesiące – to kara jaką poniósł 23-letni kierowca jaguara za brawurową jazdę ulicami Tarnobrzega.

Podkarpacie

IMGW Ostrzega! Silny mróz na Podkarpaciu, nawet do minus 20 stopni

​PODKARPACIE. IMGW wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia dotyczące silnego mrozu na Podkarpaciu. Dziś w nocy, w niektórych rejonach naszego województwa termometry wskażą nawet -20 stopni Celsjusza.

Podkarpacie

Nielegalne leki na potencję o wartości 5 mln zł przechwycone przez Straż Graniczną i KAS

PODKARPACIE. Funkcjonariusze Straży Granicznej z placówki w Sanoku oraz podkarpackiej Krajowej Administracji Skarbowej przechwycili nielegalny transport leków. 

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Mielcu. Zginęły dwie osoby

MIELEC. Wczoraj w Mielcu doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Dwie osoby zginęły na miejscu, jedna została ranna i trafiła do szpitala.

Podkarpacie

Ruszył nabór wniosków o 500 plus

PODKARPACIE. Od 1 lutego 2023 r. można składać wnioski o świadczenie wychowawcze 500+ na nowy okres od 1 czerwca 2023 r. do 31 maja 2024 r. 

Podkarpacie

Najwięcej bezrobotnych na Podkarpaciu to ludzie młodzi

PODKARPACIE. 40,3 procent bezrobotnych na Podkarpaciu to ludzie młodzi, w wieku od 18 do 34 lat – wynika z danych Urzędu Statystycznego w Rzeszowie.

Podkarpacie

Nowe karetki dla pogotowia w Rzeszowie i Krośnie

PODKARPACIE. Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Rzeszowie oraz Samodzielne Publiczne Pogotowie Ratunkowe w Krośnie otrzymały nowe ambulanse oraz sprzęt medyczny. 

Podkarpacie

"Trzeźwy weekend" na Podkarpaciu. Policjanci skontrolowali ponad 23 tys. kierowców

PODKARPACIE. Podkarpaccy policjanci podsumowali działania pod nazwą „Trzeźwy weekend”. Podczas dwóch dni skontrolowano ponad 23 tys. kierujących. 30 z nich wsiadło z kierownicę pomimo wypitego wcześniej alkoholu.

Reklama