Rzeszów - Niedziela, 24.08.2025
Reklama

Alert IMGW dla Podkarpacia. Będzie mocno wiało

Dodano:

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia w związku z prognozowanym, silnym wiatrem w południowej części województwa podkarpackiego.

Ostrzeżenie obowiązuje w piątek (22.12) od godz. 14:00 do godz. 22:00 na terenie powiatów :brzozowski, dębicki, jasielski, kolbuszowski, Krosno, krośnieński, leżajski, łańcucki, mielecki, niżański, ropczycko-sędziszowski, rzeszowski, Rzeszów, sanocki, stalowowolski, strzyżowski, Tarnobrzeg i tarnobrzeski.

Synoptycy zapowiadają silny wiatr o średniej prędkości do 40 km/h, w porywach do 80 km/h, z zachodu.


 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. Raport zakażeń na Podkarpaciu [23.07.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [22.07.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 4 nowych zakażeniach koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim. Wyzdrowiało 3 osoby.

Podkarpacie

81-latkowi przeszkadzały hałasujące dzieci. Przyszedł na plac zabaw z maczetą

PODKARPACIE. 81-letni mieszkaniec Tarnobrzega, z maczetą w ręku, groził dzieciom i jednej z matek na placu zabaw. Mężczyźnie przeszkadzało głośne zachowanie bawiących się dzieci. Na miejscu zdarzenia interweniowała Policja.  

Podkarpacie

Koronawirus. 3 nowe zakażenia na Podkarpaciu. Brak zgonów [21.07.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało aktualny raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek podczas koszenia trawy. Nie żyje 25-letni mężczyzna

PODKARPACIE. Do tragicznego wypadku doszło w czasie prac polowych w Moszczańcu, w powiecie krośnieńskim. 

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [20.07.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowy raport Ministerstwa Zdrowia. Ile zakażeń na Podkarpaciu? [19.07.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Burze na Podkarpaciu. Ponad 280 interwencji strażaków

PODKARPACIE. 282 razy interweniowali w niedzielę podkarpaccy strażacy po burzach jakie przeszły nad naszym regionem. Na szczęście nikt nie został ranny.

Reklama