Rzeszów - Poniedziałek, 05.05.2025
Reklama

Alert IMGW. Może być ślisko na drogach i chodnikach

Dodano:

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia Podkarpacia w związku z prognozowanym oblodzeniem. Alert dotyczy wszystkich powiatów.

Według prognozy synoptyków, dzisiaj w nocy i jutro w godzinach wczesno porannych (do godz. 8:30) po opadach deszczu, deszczu ze śniegiem i mokrego śniegu, drogi i chodniki mogą być oblodzone.

Temperatura minimalna wyniesie od -3 do 0 stopni Celsjusza, przy gruncie około -3 stopnie.  




 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

W Łańcucie utworzono pierwsze izolatorium na Podkarpaciu

W pobliżu szpitala jednoimiennego w Łańcucie powstało tzw. izolatorium. To pierwszy tego typu obiekt w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

"Podkarpacka Traveltanna" - ruszyła internetowa akcja promująca nasze atrakcje turystyczne

PODKARPACIE. Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna wystartowała z internetowymi transmisjami na żywo.

Podkarpacie

Rowerzysta wjechał wprost pod ciężarówkę. Zginął na miejscu

PODKARPACIE. Do tragicznego wypadku doszło dziś rano w Dębicy. W zderzeniu z samochodem ciężarowym zginął rowerzysta. Na miejscu pracuje Policja. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

Podkarpacie

Koronawirus. 15 osób wyzdrowiało, 4 nowe przypadki zakażenia. Aktualna sytuacja [19.04.2020]

PODKARPACIE. W dniu dzisiejszym odnotowano 15 nowych wyzdrowień w województwie podkarpackim. Potwierdzono 4 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. Jest też kolejna ofiara śmiertelna.

Podkarpacie

Koronawirus. 4 kolejne przypadki, w tym dziecko. Aktualna sytuacja [18.04.2020]

PODKARPACIE. Mamy 4 nowe, potwierdzone badaniami przypadki zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim, a wśród nich jedno dziecko. Łącznie dzisiaj potwierdzono 8 nowych przypadków.

Podkarpacie

Spłonęło 50 hektarów lasu. Z ogniem walczyło ponad 100 strażaków

PODKARPACIE. Przez całą noc strażacy gasili pożar lasu koło Stalowej Woli. Akcję z powietrza nadzorowały drony.

Podkarpacie

Koronawirus. 255 przypadków zakażenia na Podkarpaciu. Dziś 4 nowe

PODKARPACIE. 4 nowe przypadkia zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu - poinformował Podkarpacki Inspektor Sanitarny.

Podkarpacie

Koronawirus. 5 nowych przypadków na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Podkarpacki Inspektor Sanitarny poinformował o 5 nowych osobach zakażonych koronawirusem SARS-CoV2.

Reklama