Rzeszów - Czwartek, 01.05.2025
Reklama

Alert IMGW! Silny wiatr i burze na Podkarpaciu

Dodano:

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. IMGW wydało ostrzeżenie drugiego stopnia w związku z prognozowanym silnym wiatrem na terenie całego województwa podkarpackiego. Spodziewane są również burze.

Wiatr będzie osiągał prędkość od 30 km/h do 45 km/h, w porywach do 100 km/h, a miejscami nawet do 115 km/h. Silnym porywom wiatru towarzyszyć będą burze.

Ostrzeżenie IMGW obowiązuje od godz. 5:00 dnia 17.02.2022 do godz. 02:00 dnia 18.02.2022 i dotyczy wszystkich powiatów województwa podkarpackiego. Najsilniej będzie wiało w ciągu dnia.

W nocy z czwartku na piątek wiatr będzie słabł.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Wypadek autokaru na A4 w Lutkowie. 5 osób zginęło na miejscu

PODKARPACIE. Autokar wiozący obywateli Ukrainy, wpadł do rowu. Autokarem podróżowało 57 osób, 5 zginęło na miejscu. Ranni trafili do podkarpackich szpitali.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 1000 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarły 22 osoby [5.03.2021]

PODKARPACIE.  Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 1008 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim. W samym Rzeszowie odnotowano 221 zakażeń. Zmarły 22 osoby, z których 21 miało choroby współistniejące.

Podkarpacie

941 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu [4.03.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało aktualny raport zakażeń koronawirusem.

Podkarpacie

Koronawirus. Blisko 500 nowych zakażeń na Podkarpaciu [2.03.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało aktualny raport zakażeń koronawirusem.

Podkarpacie

335 nowych zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu. Zero zgonów [1.03.2021]

PODKARPACIE.  Ministerstwo Zdrowia potwierdziło dziś 335 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Nie odnotowano żadnych zgonów.

Podkarpacie

Koronawirus. Duża liczba nowych zakażeń i zgonów na Podkarpaciu [27.02.2021]

PODKARPACIE. Wg najnowszych danych Ministerstwa Zdrowia, w województwie podkarpackim przybyło 684 osoby zakażone koronawirusem SARS-CoV-2, z czego 147 w Rzeszowie.

Podkarpacie

Zderzenie pociągu relacji Rzeszów - Szczecin z lokomotywą. 3 osoby ranne

PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło Chałupkach Dębiańskich. W zderzeniu lokomotywy salinowej z pociągiem pośpiesznym relacji Rzeszów – Szczecin, ranne zostały trzy osoby.

Reklama