Rzeszów - Piątek, 26.12.2025
Reklama

Będzie otwarcie łącznika A4 z drogą krajową nr 94

Dodano: 03.07.2019 r.

fot. Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie
fot. Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie
PODKARPACIE. Nowy łącznik zostanie otwarty już w najbliższy piątek. Inwestycja pozwoli na bezpośredni przejazd z autostrady do drogi krajowej z ominięciem centrum miasta.

W najbliższy piątek 5 lipca 2019 r. Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie odda do użytkowania nowy odcinek drogi wojewódzkiej Nr 835 od węzła A4 "Przeworsk" do nowego ronda na drodze krajowej nr 94 w Gwizdaju.

Dopuszczenie ruchu na nowym łączniku wiąże się z nową organizacją ruchu, uwzględniającą m.in. uruchomienie nowych wlotów na rondach. Wszystkich uczestników ruchu prosimy o zachowanie ostrożności i bezpieczne użytkowanie nowej infrastruktury.

Zakończona inwestycja pozwoli na bezpośredni przejazd z autostrady do drogi krajowej z ominięciem centrum miasta. Inwestycja jest realizowana od 2015 roku w ramach zadania pn.: „Budowa drogi wojewódzkiej Nr 835 Lublin – Przeworsk – Grabownica Starzeńska na odcinku od węzła A4 „Przeworsk” do DK 94 (Gwizdaj)”.
Źródło: Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek z udziałem rowerzysty w Pustkowie

PODKARPACIE. Wczoraj wieczorem w Pustkowie, w powiecie dębickim doszło do tragicznego w skutkach wypadku. W wyniku zderzenia rowerzysty z samochodem osobowym śmierć na miejscu poniósł kierowca jednośladu.

Podkarpacie

Ewakuacja mieszkańców bloku w Jaśle. Zablokowana droga krajowa nr 28

JASŁO. Jasielscy strażacy ewakuowali wczoraj mieszkańców bloku wielorodzinnego w Jaśle, przy ul. Metzgera. Sytuacja ma związek z zagrożeniem zawalenia się budynku. Ulica Metzgera jest obecnie nieprzejezdna.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 132 zakażenia, 8 zgonów [15.10.2021]

PODKARPACIE. Mamy 132 nowe, potwierdzone zakażenia COVID-19 w województwie podkarpackim - wynika z najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia. Kolejnych 110 osób wyzdrowiało. 

Podkarpacie

Miał 4 promile. Na skuterze wybrał się po piwo

PODKARPACIE. W Rakszawie miało miejsce niecodzienne zdarzenie z udziałem kierowcy skutera. Kompletnie pijany mężczyzna wywrócił się, jadąc na skuterze po… piwo.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Najwięcej zakażeń od 5 miesięcy [14.10.2021]

​PODKARPACIE. Mamy 154 nowe, potwierdzone zakażenia COVID-19 w województwie podkarpackim - wynika z najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia.

Podkarpacie

Ponad 100 zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu. Zmarło 3 osoby [13.10.2021]

PODKARPACIE. Najwięcej nowych przypadków potwierdzono w powiatach: rzeszowskim i stalowowolskim oraz w Rzeszowie.

Podkarpacie

Ekstremalny bieg z przeszkodami. W weekend finał Runmageddonu w Bieszczadach

PODKARPACIE. Finał swoim stopniem ekstremalności przebije wszystkie tegoroczne edycje.

Podkarpacie

Potrzebni statyści do filmu kręconego na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Mieszkańcy Podkarpacia mają kolejną szansę, żeby znaleźć się na planie filmowym. Do kręconego właśnie m.in. na terenach powiatu ustrzyckiego filmu potrzebni są statyści.

Reklama