Rzeszów - Czwartek, 06.11.2025
Reklama

Będzie ślisko! IMGW ostrzega przed opadami marznącymi i gołoledzią na Podkarpaciu

Dodano: 12.12.2023 r.

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia w związku z marznącymi opadami powodującymi gołoledź. Alarm dotyczy całego Podkarpacia.
 
Zgodnie z prognozą, w nocy z wtorku na środę, na terenie wszystkich powiatów województwa, wystąpią opady marznącego deszczu oraz mżawki powodujące gołoledź.
 
Ostrzeżenie obowiązuje od godz. 1:00 dnia 13.12.2023 do godz. 9:00 dnia 13.12.2023 dla powiatów: bieszczadzkiego, jasielskiego, Krosna, krośnieńskiego, leskiego i sanockiego oraz od godz. 3:00 dla powiatów: brzozowskiego, dębickiego, jarosławskiego, kolbuszowskiego, leżajskiego, lubaczowskiego, łańcuckiego, mieleckiego, niżańskiego, przemyskiego, Przemyśla, przeworskiego, ropczycko-sędziszowskiego, rzeszowskiego, Rzeszowa, stalowowolskiego, strzyżowskiego, Tarnobrzega i tarnobrzeskiego.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. Aktualna sytuacja na Podkarpaciu [10.03.2020]

PODKARPACIE. Na Podkarpaciu pod nadzorem jest 271 osób. 8 osób jest hospitalizowanych.

Podkarpacie

Wojewoda Podkarpacki apeluje o odwołanie imprez masowych

Wojewoda Podkarpacki Ewa Leniart wystosowała apel do organizatorów i uczestników imprez masowych zakazujący ich organizacji, w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa.

Podkarpacie

Strażacy z Głogowa Małopolskiego zbierają na renowację wozu gaśniczego

Ochotnicza Straż Pożarna w Głogowie Małopolskim prowadzi zbiórkę pieniędzy na renowację wysłużonego samochodu gaśniczego. Potrzebują 4000 zł.

Podkarpacie

Koronawirus. Aktualna sytuacja na Podkarpaciu [9.03.2020]

PODKARPACIE. Na Podkarpaciu pod nadzorem epidemiologicznym lub w kwarantannie domowej jest 275 osób. 9 osób jest hospitalizowanych.

Podkarpacie

50 tys. rezerwistów dostanie wezwanie do wojska. 3 tys. dotyczyć będzie samego Podkarpacia

PODKARPACIE. W 2020 roku mają się odbyć ćwiczenia wojskowe, w których udział weźmie 3 tys. rezerwistów z województwa podkarpackiego. Łącznie w całym kraju  rozesłanych zostanie 50 tys. wezwań.

Podkarpacie

W Jarosławiu powstanie ponad 600 metrowy most

JAROSŁAW. 6 marca 2020 r. została podpisana umowa na stworzenie projektu mostu przez rzeke San w Jarosławiu wraz z nowym połączeniami drogowymi.

Reklama