Rzeszów - Sobota, 21.06.2025
Reklama

Biegał półnagi wokół zabytkowej fontanny. Przy pijanym 23-latku znaleziono marihuanę

Dodano:

fot. KPP Kolbuszowa
fot. KPP Kolbuszowa
KOLBUSZOWA. Dziwne zachowane młodego mężczyzny, który półnagi biegał wokół zabytkowej studni w Kolbuszowej, wzbudziło czujność dzielnicowych. Podejrzenia policjantów okazały się uzasadnione.

W miniony weekend dzielnicowi z kolbuszowskiej jednostki podjęli interwencję wobec młodego mężczyzny. 23-latek biegał bez koszuli wokół zabytkowej studni na kolbuszowskim rynku i był silnie pobudzony. Jego zachowanie wskazywało, że może znajdować się pod działaniem środków psychoaktywnych.

Funkcjonariusze wylegitymowali 23-letniego mieszkańca gminy Kolbuszowa. W trakcie przeszukania znaleźli przy nim woreczek foliowy z suszem roślinnym. Dodatkowo badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał 2,37 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Zabezpieczony susz przebadano policyjnym testerem, który wykazał w nim obecność substancji psychoaktywnych. W trakcie dalszych czynności policjanci przeszukali miejsce zamieszkania 23-latka, podczas którego zabezpieczyli kolejne narkotyki. W sprawie trwają dalsze czynności.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Akcja grupy SPEED. Zatrzymano pijanego kierowcę, który pędził 131 km/h w terenie zabudowanym

2 promile alkoholu w organizmie miał 54-letni kierowca volkswagena, który przekroczył dozwoloną prędkość o 81 km/h.

Podkarpacie

Pijany 40-latek straszył klientów sklepu, że jest zakażony koronawirusem. Złamał kwarantannę

PODKARPACIE. Ponad 3 promile alkoholu miał 40-letni mężczyzna objęty kwarantanną, który mimo zakazu, udał się na zakupy, a w sklepie do którego poszedł kaszlał i straszył klientów, że jest zakażony koronawirusem. 

Podkarpacie

Nowy most w Mielcu przeszedł próbę obciążeniową

PODKARPACIE. Inwestycja o wartości blisko 44 mln zł już wkrótce będzie dostępna dla kierowców.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 3 nowe przypadki, kolejna osoba wyzdrowiała

PODKARPACIE. Łączna liczba zakażeń w naszym województwie to 237 przypadków.

Podkarpacie

Przewoził 10 osób, w 16-osobowym busie. Dostał mandat

PODKARPACIE. Kierowca busa przewoził o 2 osoby za dużo, niż pozwalają na to rządowe ograniczenia wprowadzone w związku z pandemią koronawirusa. 

Podkarpacie

Koronawirus. Na Podkarpaciu wyzdrowiało kolejnych 9 osób. Aktualna sytuacja [14.04.2020]

PODKARPACIE. Wg danych z godz. 17:00 w województwie podkarpackim nie potwierdzono nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. 

Podkarpacie

Dziś w nocy przymrozki na Podkarpaciu

Jak informuje IMGW, dziś w nocy w naszym województwie spodziewane są przymrozki.

Reklama